🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی رمزارز Huobi قصد دارد در میان تغییرات نظارتی به هنگ کنگ گسترش یابد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی ارزهای دیجیتال اخیراً ۲۰ درصد از نیروی کار خود را کاهش داده است، اما قصد دارد در آینده نیروی کار خود را از ۵۰ به ۲۰۰ نفر افزایش دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال Huobi Global به دنبال مجوز در هنگ کنگ است زیرا منطقه اداری ویژه چین در حال بررسی مجوزها و اقدامات نظارتی جدید است تا به مشتریان خرده فروشی خود خدمات ارائه دهد.

چارچوب جدیدی که صرافی‌های ارزهای دیجیتال را ملزم به ثبت نام در کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) می‌کند، به صرافی‌ها اجازه می‌دهد خدمات خود را به شهرها گسترش دهند. Huobi نیز در حال برنامه ریزی است باز کن با توجه به موضوع توییت جاستین سان، صرافی جدیدی به نام Huobi Hong Kong برای سرمایه گذاران نهادی و افراد با ارزش خالص بالا طراحی شده است.

SFC اخیراً یک پیشنهاد جدید مجوز هنگ کنگ را برای اظهار نظر عمومی راه اندازی کرده است و انتظار می رود رژیم جدید در ژوئن اجرایی شود. با اخبار مربوط به تغییر مورد انتظار، ارائه دهندگان خدمات مالی برای پیوستن به سیستم جدید گسترش یافته در دسامبر صف کشیدند.

Sun در مصاحبه ای با Nikkei Asia گفت که Huobi ممکن است کارکنان هنگ کنگ خود را در سال جاری از ۵۰ به ۲۰۰ افزایش دهد. سان گفت که موضع دوستانه هنگ کنگ در مورد ارزهای رمزنگاری شده و پتانسیل فروش خرده‌فروشی، انگیزه‌های توسعه هستند.

مطالب مرتبط: Huobi 33 توکن را در یک روز به دلیل ریسک معاملات و حجم کم حذف می کند

Huobi در ماه ژانویه ۲۰ درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد که به عنوان بخشی از تغییر ساختار شرکت پس از خرید آن توسط Sun در ماه اکتبر توصیف شد. صرافی در ماه فوریه اعلام کرد که Huobi Cloud Wallet را در ماه مه به دلیل “تعدیل های استراتژیک و محصول” تعطیل می کند.

به گفته Nikkei Asia، Huobi همچنین در حال بررسی انتقال دفتر مرکزی خود از سنگاپور به هنگ کنگ است.

Huobi همچنین در حال گسترش خدمات خود در مناطق دیگر است. در ماه ژانویه، Huobi راه اندازی یک کارت نقدی رمزنگاری به فیات با پشتوانه ویزا را اعلام کرد که مشتریان Huobi ساکن منطقه اقتصادی اروپا می توانند در سراسر جهان از آن استفاده کنند. انتظار می رود این کارت در سه ماهه دوم سال جاری در دسترس قرار گیرد.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا