اخبار ارز دیجیتال

Huobi کاهش ۲۰ درصدی مشاغل را تایید کرد و شایعات ورشکستگی را رد کرد

مدیران کلیدی Huobi، از جمله لیلی ژنگ، مدیر مالی گروه Huobi، ظاهراً شرکت را ماه‌ها پیش به دنبال تصاحب سهامداران جدید ترک کردند.

صرافی کریپتوکارنسی Huobi برنامه‌های اخراج ۲۰ درصد از نیروی کار خود را به عنوان بخشی از بازسازی مداوم پس از خرید این شرکت توسط جاستین سان تأیید کرده است.

سخنگوی Huobi در بیانیه ۶ ژانویه به Cointelegraph گفت: “نرخ اخراج برنامه ریزی شده حدود ۲۰٪ است، اما در حال حاضر اجرا نمی شود.” شایعه

سخنگوی Huobi گفت که پس از تصاحب سهامدار جدید، ساختار سازمانی جدیدی ایجاد کرد و افزود که شرکت واحدهای تجاری خود را تعدیل کرده است.

Huobi گفت: “در وضعیت فعلی بازار نزولی، ما به تیمی بسیار ناب در آینده ادامه خواهیم داد. هدف بهینه سازی نیروی کار اجرای استراتژی برند، بهینه سازی ساختار، بهبود کارایی و بازگشت به سه تیم برتر است.”

هوبی همچنین در بیانیه‌ای تاکید کرد که ادعاهای اخیر رسانه‌ها در مورد ورشکستگی ادعایی صرافی ارزهای دیجیتال صحت ندارد.

“ما از نظرات شما در مورد ایمنی برنامه های Huobi و دارایی های کاربر آگاه هستیم. بدهید.”

این خبر در حالی منتشر می شود که Sun به طور علنی به شایعات مربوط به ورشکستگی Huobi پرداخته و بیان می کند که صرافی به خوبی کار می کند و دارایی های کاربران کاملاً محافظت می شود. او همچنین قول داد که Huobi “به خواسته های قانونی کارکنان محلی احترام کامل بگذارد.”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، لئونگ لی، بنیانگذار و سهامدار عمده Huobi، تمام سهام خود را در صرافی ارزهای دیجیتال به Sun-linked About Capital در اکتبر ۲۰۲۲ فروخت. سخت.

مربوط: گزارش: Silvergate دارایی‌های خود را با ضرر می‌فروشد، تعداد کارکنان را برای پوشش برداشت‌های ۸.۱ میلیارد دلاری کاهش می‌دهد.

یکی از کارمندان سابق Huobi به Cointelegraph گفت که او ماه ها پیش شرکت را به عنوان بخشی از یک انتقال گسترده تر زمانی که شایعاتی مبنی بر خرید Huobi توسط Sun منتشر شد، ترک کرد.

کارمند سابق که خواست نامش فاش نشود، گفت: “تا آنجا که من می دانم اولین مورد، تغییر مدیریت بود.” به گفته منابع، لیلی ژنگ، مدیر مالی Huobi Group نیز چند ماه پیش شرکت را ترک کرد.

Huobi بلافاصله به سوالات اضافی Cointelegraph پاسخ نداد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا