اخبار ارز دیجیتال

منسوخ شدن کیف پول ابری Huobi: صرافی کیف پول چند توکنی DeFi را قطع می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Huobi با استناد به تعدیل‌های استراتژیک این حرکت، از تعطیلی قریب‌الوقوع سرویس Huobi Cloud Wallet خود خبر داد.

صرافی ارزهای دیجیتال Huobi اعلام کرده است که پلتفرم کیف پول ابری Huobi را در ماه می 2023 با استناد به “همسویی های استراتژیک و محصول” متوقف می کند.

طبق اطلاعیه ای در صفحه پشتیبانی Huobi، تعمیر و نگهداری و ارتقاء سرویس کیف پول چند توکنی به طور رسمی در 13 فوریه متوقف می شود. کاربرانی که هنوز از کیف پول های ابری استفاده می کنند تشویق می شوند ارزهای دیجیتال و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را به اصلی انتقال دهند. حساب Huobi یا آدرس کیف پول دیگر.

عملکردهای برداشت و انتقال Huobi Cloud Wallet تا سه ماه آینده کار خواهند کرد، اما کاربران باید مراقب باشند که دارایی های دیجیتال را به کیف پول ابری منتقل نکنند. تاریخ رسمی بازنشستگی Huobi Cloud Wallet 13 مه 2023 است.

مطالب مرتبط: Binance و Huobi برای بازیابی 2.5 میلیون دلار از هکرهای Harmony One همکاری می کنند.

کیف پول Huobi در ماه می 2022 پس از سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری Huobi Group به iToken تغییر نام خواهد داد. Huobi Cloud Wallet در ابتدا به عنوان یکی از ویژگی های Huobi Wallet در اکتبر 2021 راه اندازی شد و به کاربران این امکان را می داد تا دارایی های دیجیتال خود را بدون کلید خصوصی مدیریت کنند.

ارائه خدمات کیف پول نگهبانی برای تسهیل دسترسی به برنامه ها و خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) در نظر گرفته شده بود. Cloud Wallet به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌ها را بدون مدیریت کلیدهای خصوصی خود نگه دارند و سیستم نگهبانی شخص ثالث کلیدهای خصوصی کاربران را در امان نگه می‌دارد.

کاربران Huobi Global از همگام سازی یکپارچه با سرویس Cloud Wallet لذت خواهند برد و به آنها امکان می دهد توکن ها را بین پلتفرم ها منتقل کنند و به پروژه های مختلف DeFi دسترسی داشته باشند.

Huobi همچنین در ژانویه 2023 تیتر خبرها شد و 33 توکن مختلف را که بسیاری از پیش نیازهای فهرست شدن در پلتفرم صرافی را نقض می کردند، حذف کرد. صرافی برنامه‌های خود را برای کاهش 20 درصدی کارکنان خود در ابتدای سال به عنوان بخشی از بازسازی پس از تصاحب شرکت جاستین سان تأیید کرد.

Cointelegraph با Huobi تماس گرفت تا دلیل اصلی از بین رفتن کیف پول ابری Huobi را تأیید کند.

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا