اخبار ارز دیجیتال

Huobi عملیات خود را در کره جنوبی توضیح می دهد: دو نهاد جداگانه که هدفشان یک بازار است

این شرکت تأیید کرده است که قبلاً تمام روابط خود را با شرکت تابعه سابق خود در کره جنوبی، Huobi Korea، قطع کرده است.

پس از گزارش‌هایی مبنی بر خرید سهام برنامه‌ریزی شده Huobi Korea از Huobi Global، Huobi Global گفت که این معامله قبلا انجام شده است و این دو پلتفرم از پاییز ۲۰۲۲ به بعد کاملاً جداگانه عمل خواهند کرد.

در یک بیانیه مطبوعاتی در ۱۱ ژانویه، Huobi Global که در نوامبر ۲۰۲۲ به Huobi تغییر نام داد، تأیید کرد که قبلاً همه روابط خود را با شرکت تابعه سابق خود در کره جنوبی، Huobi Korea قطع کرده است.

بر اساس این بیانیه، در اکتبر ۲۰۲۲، About Capital Fund به بزرگترین سهامدار و سهامدار کنترل کننده بالفعل Huobi Global تبدیل شد، اما این معامله شامل Huobi Korea شرکت Huobi Korea بود که متعلق به سهامداران Huobi Global بود و به یک ساختار شرکتی فروخته شد. شامل نمی شود. با پیشرفت انتشار:

“Huobi هیچ ارتباطی با Huobi کره ندارد و از برنامه های آینده در منطقه آگاه نیست. با این حال، Huobi توسط جامعه کاربران کره ای تماس گرفته شده است و به نظارت بر توسعه این موضوع ادامه خواهد داد. من ادامه خواهم داد.”

پلت فرم Huobi به طور خاص به کاربران کره ای خدمات می دهد و گزینه های زبان کره ای دارد، اما این عملیات هیچ ارتباطی با شرکت تابعه سابق ندارد.

الان رای بدهید!

در ۹ ژانویه، رسانه های کره جنوبی گزارش دادند که Huobi Korea در حال آماده شدن برای خرید سهام Huobi Global و تغییر نام خود است. قرارداد گزارش شده شامل جو گوک بونگ، رئیس Huobi Korea، خرید ۷۲ درصد از سهام Huobi Korea متعلق به Leon Lee.am، بنیانگذار Huobi Global بود.

مربوط: آینده Huobi در هاله ای از ابهام قرار دارد زیرا شایعات شدید اخراج کارکنان تکذیب می شوند

Huobi Korea دومین صرافی بزرگ کشور بود که توسط آژانس امنیت و اینترنت کره در ژانویه ۲۰۲۱ تأیید شد. گزارش منتشر شده در ماه دسامبر هوبی در هفته گذشته مشکلات زیادی داشته است. بنا بر گزارش ها، پس از خروج ۶ میلیون دلاری، مجبور شد ۲۰ درصد از نیروی کار خود را اخراج کند.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا