اخبار ارز دیجیتال

کارت‌های نقدی Huobi و Solaris Crypto-to-Fiat در اتحادیه اروپا راه‌اندازی شدند

کارت نقدی با پشتوانه ویزا به کاربران Huobi در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) اجازه می‌دهد تا از حساب‌های ارزهای دیجیتال خود در ایستگاه‌های POS در سراسر جهان پرداخت کنند.

از آنجایی که فضای کریپتو به سمت جریان اصلی گسترش می‌یابد، پل زدن شکاف بین ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات برای بسیاری از موسسات مالی قدیمی یک اولویت است.

صرافی ارزهای دیجیتال Huobi از همکاری با ارائه دهنده خدمات مالی اروپایی سولاریس برای راه اندازی کارت نقدی کریپتو به فیات خبر داده است.

این برنامه تایید شده توسط ویزا به کاربران Huobi اجازه می دهد تا از دارایی های دیجیتال خود در مکان های POS در سراسر جهان استفاده کنند. کاربران ساکن در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) می توانند از سه ماهه دوم سال 2023 به کارت دسترسی داشته باشند.

EEA از تمامی 27 کشور عضو اتحادیه اروپا به اضافه ایسلند، لیختن اشتاین و نروژ تشکیل شده است.

الان رای بدهید!

در بیانیه ای، آندریا راموینو، مدیر ارشد استراتژی سولاریس، به پیشرفت های آینده در همکاری با Huobi اشاره کرد.

“این فقط اولین گام از همکاری ما است که هدف آن ارائه گزینه های پرداخت بیشتر به کاربران خود در منطقه EEA و فراتر از آن است.”

این اولین کارت کریپتو به فیات نیست که در دسترس ساکنان اتحادیه اروپا قرار می گیرد. در سال 2020، بایننس کارت رمزنگاری به فیات مورد تایید ویزا را راه اندازی کرد.

مربوط: دومینیکا در حال همکاری با Huobi برای برنامه هویت دیجیتال خود است

در خارج از اتحادیه اروپا، Visa یکی از حامیان فعال پر کردن شکاف بین ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات است. در اکتبر 2022، Blockchain.com همکاری با ویزا را برای ارائه بدهی های رمزنگاری شده فقط برای ساکنان ایالات متحده اعلام کرد.

قبل از رسوایی FTX، این شرکت با ویزا برای ارائه کارت های نقدی در 40 کشور همکاری کرد.

اخیراً، یک ارائه‌دهنده خدمات مالی با شرکت فین‌تک ZELF همکاری کرد تا یک کارت نقدی ناشناس را راه‌اندازی کند که می‌توان آن را با ارزهای دیجیتال شارژ کرد. این به کاربران این امکان را می دهد که فقط با نام، ایمیل و شماره تلفن خود یک حساب جاری بر اساس دلار آمریکا باز کنند.

قبل از راه‌اندازی در سال 2023، ویزا همچنین به ویژگی‌ای اشاره کرد که به کاربران اجازه می‌دهد به‌طور خودکار صورتحساب‌ها را از کیف پول‌های ارزهای دیجیتال خود پرداخت کنند.

نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا