اخبار ارز دیجیتال

«سیگنال‌های غول‌پیکر و تأیید» – مدیران برتر اکتیویژن آزمایشگاه‌های یوگا را رهبری می‌کنند

کایران وارویک، یکی از بنیانگذاران بازی نقش آفرینی بلاک چین ایلوویوم، معتقد است که آخرین استخدام آزمایشگاه یوگا به نفع GameFi خواهد بود.

انتصاب یکی از مدیران ارشد اکتیویژن بلیزارد به سمت رهبری در آزمایشگاه‌های یوگا، شرکت مادر Bored Ape Yacht Club (BAYC)، یک موهبت برای تلاش‌های Metaverse آن و اعتبار دیگری برای صنعت کریپتو است. این یک علامت در نظر گرفته می‌شود.

آزمایشگاه یوگا امروز تأیید کرد که دانیل الگره، رئیس فعلی و مدیر عملیاتی اکتیویژن بلیزارد را به عنوان مدیرعامل جدید خود منصوب کرده است. .

به گفته یاهو فایننس، Activision Blizzard، غول بازی با ارزش بازار حدود ۶۰ میلیارد دلار، مسئولیت بازی های محبوبی مانند Call of Duty، World of Warcraft، Diablo و Overwatch را بر عهده دارد. آلگره از سال ۲۰۲۰ در این نقش حضور داشته است.

کایران وارویک، یکی از بنیانگذاران بازی نقش آفرینی بلاک چین ایلوویوم، در ۱۹ دسامبر گفت: کارگردان استخدام جدید Yuga Labs “برای همه GameFi مهم است” و نشان می دهد که بازار صعودی بعدی ارز دیجیتال توسط بازی های مبتنی بر Web3 هدایت می شود.

او توضیح داد: “هر روز اخباری منتشر می شود که بازیکنان جدیدی از بازی های سنتی وارد این فضا می شوند. DeFi 2.0 جالب است. اما بازی داستانی است که اجرای بعدی را شروع می کند.”

اندرو سورو، معاون توسعه تجارت جهانی در شرکت فناوری بلاک چین Immutable، نظرات مشابهی را در پاسخ به وارویک اضافه کرد و گفت که این انتصاب “یک سیگنال و اعتبار بزرگ برای فضا” است.

اندرو استاینولد، حامی NFT و شریک مدیریت صندوق سرمایه گذاری NFT Sfermion جمتحد اخبار “WILD.”

او گفت: “کسی با این توانایی به فضای NFT می‌پرد و یکی از شرکت‌های پیشرو را رهبری می‌کند؟! خبر عالی و سیگنال مثبتی برای صنعت ما در کل.”

با توجه به انتشار ۱۹ دسامبر از Yuga Labs، آلگره با بنیانگذاران Yuga Labs Wylie Aronow و Greg Solano همکاری نزدیکی خواهد داشت.

ویلی آرونو، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه یوگا، گفت که “مدتی است که ما به دنبال فردی با مجموعه مهارت های دانیل هستیم” تا به “دید ما از یک متاورز واقعاً قابل تعامل کمک کند.”

الگره در بیانیه‌ای اعلام کرد که مشتاقانه منتظر نقش جدید خود است و گفت که خط لوله محصولات، مشارکت و IP شرکت “بخش بزرگی از تعریف متاورس” خواهد بود، زیرا به سازندگان و کاربران مالکیت هویت و هویت آنها را می‌دهد. دارایی های دیجیتال. او اشاره کرد که نشان دهنده “فرصت” است. .

قرارداد او با بلیزارد در ۳۱ مارس ۲۰۲۳ به پایان می رسد و در آن زمان او مدیر عامل آزمایشگاه یوگا خواهد شد. نیکول مونیز، مدیر عامل فعلی یوگا لبز، به عنوان یک شریک و مشاور استراتژیک باقی خواهد ماند.

مربوط: چگونه GameFi به رشد ارزهای دیجیتال و NFT کمک می کند

Yuga Labs، یک شرکت فناوری بلاک چین که در سال ۲۰۲۱ تأسیس شد، در حال توسعه مجموعه‌های دیجیتال است که مسلماً بیشتر برای مجموعه‌های Bored Ape Yacht Club (BAYC) و Mutant Ape Yacht Club (MAYC) NFT شناخته می‌شوند.

ما در حال کار بر روی یک محصول متاورس به نام “Otherside” هستیم که از مکانیک های بازی از جریان اصلی MMORPG و فناوری های Web3 استفاده می کند.

Otherside 4500 نفر را برای نمایش فناوری “اولین سفر” خود در ماه جولای جذب کرد. ۱۶، و توسعه‌دهنده در مقاله اولیه پروژه بیان می‌کند که مشارکت آتی اعضای جامعه توسعه را شکل خواهد داد.

در ۱۵ نوامبر، این شرکت ۱۰KTF را خریداری کرد. این یک بازی NFT است که توسط هنرمند دیجیتال Mike “Beeple” Winkelmann تاسیس شده است.نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا