🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی هوش مصنوعی «عظیم» از طرفدار میلیاردر DOGE مارک کوبان منتشر شد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیش بینی هوش مصنوعی “بزرگ” کوبا
  • پیش بینی هوش مصنوعی ایلان ماسک

سرمایه گذار معروف، میلیاردر و طرفدار بزرگ Dogecoin، مارک کوبان، در پلتفرم رسانه اجتماعی X بیانیه مهمی را بیان کرد. این بیانیه درباره تاثیری بود که او انتظار داشت هوش مصنوعی بر آینده جامعه بشری و اقتصاد جهانی داشته باشد.

پیش بینی هوش مصنوعی “بزرگ” کوبا

کوبان در چند سال گذشته زمان زیادی را به X اختصاص داده است. او در بحث‌هایی درباره موضوعات مختلف مرتبط با تجارت، فناوری، سیاست و سایر موضوعات داغ شرکت می‌کند.

اوایل امروز در پاسخ به سوالی درباره تاثیر هوش مصنوعی و اتوماسیون در آینده بر بازار کار، کوبان گفت که معتقد است عوامل ذکر شده در بالا، سود خالص “عمده” در تعداد مشاغل ایجاد شده از طریق ادغام هوش مصنوعی ایجاد می کند. با این حال، او اعتراف کرد که هر ادغام فناوری نه تنها فوایدی به همراه دارد، بلکه ضرر نیز دارد. کوبان خاطرنشان کرد که مانند هر فناوری جدید، برخی از انواع مشاغل برای همیشه از بین خواهند رفت.

پیش بینی هوش مصنوعی ایلان ماسک

اخیرا، ایلان ماسک، پادشاه فناوری، دیدگاه های خود را در مورد آینده جهانی که در آن هوش مصنوعی آزادانه و آزادانه عمل خواهد کرد، به اشتراک گذاشت. ماسک اظهار داشت که انتظار دارد هوش مصنوعی در همه چیزهایی که افراد عادی در آن مهارت دارند، به ویژه نوشتن رمان هایی به خوبی جی کی رولینگ، کشف مفاهیم جدید فیزیک و مواردی از این دست، بهتر عمل کند. ماسک معتقد است که همه این پیشرفت‌ها کمتر از سه سال دیگر باقی مانده است.

ماسک بنیانگذار استارت آپ xAI متمرکز بر هوش مصنوعی است (به این معنی که رقیب OpenAI و ChatGPT “بیدار” آن است) که اخیراً ربات چت هوش مصنوعی Grok را راه اندازی کرده است. قبلاً در پلتفرم X متعلق به ماسک ادغام شده است. برخلاف ChatGPT، Grok برای بحث در مورد هر موضوعی آزاد است، از جمله موضوعاتی که توسط سازندگان ChatGPT نامطلوب در نظر گرفته می‌شوند (جنسیت، سیاست، مذهب، هویت جنسی و غیره). علاوه بر ChatGPT، گفته می شود که Grok دارای حس شوخ طبعی نیز هست. با این حال، این ربات چت تاکنون فقط برای کاربران X Premium در دسترس است.

ماسک اخیراً گفت که در حال مذاکره با اپلیکیشن هوش مصنوعی تولید کننده تصویر Midjourney است و اشاره کرد که آنها می توانند در آینده با یکدیگر همکاری کنند. او گفت حتی اگر این اتفاق نیفتد، رندر در X ادغام خواهد شد. به گفته ماسک، تکرار Grok 1.5 که چند هفته دیگر عرضه می شود، به کاربران کمک می کند محتوای متنی ایجاد کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا