🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: HSBC خدمات ارزهای دیجیتال را در هنگ کنگ راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گزارش ها، سه ETF ارز دیجیتال فهرست شده در بورس هنگ کنگ برای تجارت در بزرگترین بانک های هنگ کنگ در دسترس هستند.

طبق گزارش ها، شرکت بانکداری هنگ کنگ و شانگهای (HSBC)، بزرگترین بانک در هنگ کنگ، اولین سرویس ارز دیجیتال محلی خود را معرفی کرده است.

کالین وو، روزنامه‌نگار محلی در ۲۶ ژوئن در توییتر گزارش داد که HSBC هنگ‌کنگ به مشتریان اجازه خرید و فروش صندوق‌های قابل معامله مبتنی بر بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) (ETF) داده است.

طبق گزارش ها، HSBC یک ETF ارز دیجیتال را به طور خاص در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ (HKEX) ارائه خواهد کرد. در زمان نگارش این مقاله، HKEX سه ETF ارز دیجیتال شامل CSOP Bitcoin Futures ETF، CSOP Ethereum Futures ETF و Samsung Bitcoin Futures Active ETF را فهرست کرده است.

هدف از این اقدام افزایش قرار گرفتن کاربران محلی هنگ کنگ با ارزهای دیجیتال است. بر اساس یک گزارش آنلاین، HSBC هنگ کنگ تا مارس ۲۰۲۲ دارای ۱.۷ میلیون مشتری فعال تلفن همراه است. طبق گزارش ها، حدود ۹۵ درصد از کل معاملات خرده فروشی HSBC در هنگ کنگ به صورت آنلاین پردازش می شود.

HSBC هنگ کنگ بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد. این مقاله تا زمان در دسترس قرار گرفتن اطلاعات جدید به روز خواهد شد.

مربوط: پارلمان هنگ کنگ علیرغم نظارت SEC، Coinbase را به منطقه دعوت کرد

سرویس جدید همزمان با راه اندازی مرکز آموزش سرمایه گذار دارایی مجازی HSBC ارائه می شود. هدف این ابتکار محافظت از سرمایه‌گذاران در برابر ریسک‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال است و از آنها می‌خواهد قبل از سرمایه‌گذاری، مطالب آموزشی و افشای ریسک‌ها را مطالعه و بررسی کنند.

بنا بر گزارش ها، مرکز آموزشی برای محصولات مرتبط با دارایی های مجازی HSBC، از جمله برنامه HSBC HK Easy Invest، برنامه بانکداری موبایل HSB CHK و بانکداری آنلاین در دسترس خواهد بود.

این خبر پس از انتشار برخی گزارش‌های رسانه‌ای در اواسط ژوئن منتشر شد مبنی بر اینکه اداره پول هنگ کنگ بانک‌های بزرگ را برای پذیرش صرافی‌های ارزهای دیجیتال به عنوان مشتری تحت فشار قرار داده است. بانک‌های مرکزی و تنظیم‌کننده‌های منطقه به طور خاص از شرکت‌هایی مانند HSBC و Standard Chartered پرسیده‌اند که چرا صرافی‌های ارزهای دیجیتال را به عنوان مشتری نمی‌پذیرند.

مجله: بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی با “Fuckcoin روی بیت کوین” روبرو می شودنویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا