اخبار ارز دیجیتال

چگونه XRP می تواند یک ETF نقطه ای دریافت کند: Fox Business Reporter

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

خبرنگار فاکس بیزینس در توییتی جدید النور ترت در مورد پتانسیل یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) برای XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ صحبت می کند. یک ETF ارز دیجیتال قیمت بازار دارایی دیجیتال زیربنایی را ردیابی می‌کند و به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا بدون خرید ارز صاحب توکن شوند.

به گفته Terrett، برای داشتن یک ETF نقطه ای XRP، ابتدا باید یک ETF آتی وجود داشته باشد، و ترت استنباط هایی را از رویکرد SEC به ETF نقطه بیت بیت کوین می گیرد.

ترت توضیح داد که SEC به این نتیجه رسید که بازار آتی بیت کوین CME برای ارائه نظارت بر تقلب و دستکاری به عنوان بخشی از فرآیند تایید برای نقطه بیت کوین کافی است.

او همچنین می‌افزاید: «اگر XRP یک ETF آتی دریافت کند، این گامی در مسیر درست است تا روزی جایگاه خود را به دست آورد.»

پست ترت در مورد ETF نقطه XRP در واکنش به توییت “صبح بخیر رمزنگاری” یکی از کاربران X بود که به پست شغلی ریپل برای یک مدیر ارشد مسئول توسعه تجارت در نیویورک اشاره می کرد.

علاوه بر این گمانه زنی ها، شرح شغل او به طور خاص شامل هدایت «ابتکارات ETF مرتبط با ارز دیجیتال» است. در توییت آمده است: «آیا این به این معنی است که XRP ETF نزدیک‌تر از چیزی است که ما تصور می‌کردیم؟» گفت.

پست شغلی ریپل شامل ارتقای طرح‌های ETF مرتبط با ارز دیجیتال یا اشاره‌هایی به این است که شرکت در حال آماده شدن برای درخواست یک ETF XRP است. بلاک چین وو او در مورد بینش ترت توییت کرد.

در اوایل این ماه، SEC 11 ETF بیت کوین را تایید کرد که نقطه عطفی در تلاش یک دهه صنعت کریپتو برای تایید قانونی چنین محصولاتی است.

هیجانی که پیرامون ETF بیت کوین وجود دارد، بحث هایی را در مورد تایید وسایل نقلیه مشابه برای سایر ارزهای دیجیتال پیشرو مانند اتریوم و XRP دامن زده است.

در اخبار مرتبط، درخواست Grayscale برای تبدیل محصول اعتماد اتریوم خود به صندوق قابل معامله در بورس (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به تعویق افتاده است. تنظیم کننده همین کار را در برنامه BlackRock برای ابزاری مشابه انجام داد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا