اخبار ارز دیجیتال

نحوه استفاده درست از DeFi – این آخرین راهنمای به شما کمک خواهد کرد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این آخرین گزارش راهنمایی برای کمک به کاربران نسل بعدی رمزنگاری و جانبازان در راه تامین مالی غیرمتمرکز است.

بازار ارزهای دیجیتال در تابستان سال 2021 شاهد رشد انفجاری در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) خواهد بود و ترس از دست دادن (FOMO) افزایش خواهد یافت و قیمت بیت کوین (BTC) و بسیاری از بازار ارزهای دیجیتال را به سطوح بی سابقه ای سوق خواهد داد. به بالاترین ارزش خود رسید. . در همین حال، کل ارزش قفل شده DeFi (TVL) قبل از سقوط به زمین به نزدیک به 180 میلیارد دلار افزایش یافت.

برخی حدس می زنند که پس از عبور قیمت بیت کوین از آستانه 30000 دلار در هفته های اخیر، بازار برای یک روند صعودی دیگر آماده می شود. این می تواند نشان دهد که هم کهنه سربازان چرخه گذشته و هم تازه کارهای رمزنگاری به DeFi علاقه مند هستند، با آخرین گزارش Cointelegraph Research که بینش هایی را برای کاربران DeFi گذشته، فعلی و آینده ارائه می دهد.

گزارش را در پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف دانلود کنید.

گزارش سرمایه گذاری در DeFi: یک راهنمای جامع نقطه شروعی عالی برای مبتدیان بلاک چین است و یک نمای کلی از DeFi ارائه می دهد. کل گزارش حاوی پیوندها و ارجاعاتی به همه منابع و ابزارهای مفید است که به افراد کمک می‌کند قبل از سرمایه‌گذاری در هر کاری، بررسی‌های لازم را انجام دهند. Cointelegraph Research و Cointelegraph Markets Pro در چندین زمینه از گزارش همکاری کردند تا نکات و ترفندهایی را برای کمک به کاربران DeFi با تجزیه و تحلیل اساسی برای کاهش خطرات مرتبط با سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ارائه دهند.

آیا DeFi در آینده نزدیک بیشتر رشد خواهد کرد؟

قبل از سرمایه گذاری در DeFi، دانستن پتانسیل رشد این بخش در صورت افزایش علاقه در آینده مهم است. با نگاهی به نمودار زیر، که افزایش چشمگیر DeFi را در تابستان 2021 نشان می دهد، به نظر می رسد که فضای زیادی برای رشد وجود دارد، حداقل تا سطوحی که در آخرین چرخه صعودی به دست آمده است.

هیچ تضمینی وجود ندارد که بازار ارزهای دیجیتال این حرکت را تکرار کند، اما نشان می دهد که در یک زمان تقاضای بازار برای DeFi در این سطح وجود داشت. سوالی که سرمایه گذاران بالقوه باید از خود بپرسند این است که “آیا امروز نسبت به گذشته استخدام کمتر یا بیشتر است؟” آیا این احتمال وجود دارد که در آینده کم و بیش از آنچه اکنون هستیم پذیرفته شویم؟

ابزار زیاد، زمان کم

برخلاف روزهای اولیه کریپتوکارنسی، ابزارها و برنامه‌های مختلف زیادی برای شرکت‌کنندگان DeFi وجود دارد. غیرممکن است که همه راه حل های مختلفی را که ایجاد و راه اندازی شده اند در یک نمودار واحد قرار دهیم.

نمودار زیر به عنوان نقطه شروعی برای سرمایه‌گذاران DeFi عمل می‌کند تا شروع به تحقیق در مورد پروتکل‌های مختلف و سرمایه‌گذاری‌های بالقوه در دنیای کریپتو کنند. آخرین گزارش Cointelegraph Research نقطه شروعی برای آوردن افراد جدید به دنیای DeFi است.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف متشکل از برخی از باهوش ترین ذهن ها در صنعت بلاک چین است. تیم محققین ما آنچه را که از طریق سختگیری های آکادمیک و تجربیات عملی و سخت به دست آمده فیلتر شده است گرد هم می آورد تا دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار را ارائه دهد.

مایکل تابون معاون مدیر تحقیقات Cointelegraph است. تیم تحقیقاتی ما متشکل از متخصصان در زمینه‌های مالی، اقتصاد و فناوری است که منبع پیشروی از گزارش‌های صنعت و تحلیل‌های روشنگرانه را در اختیار بازار قرار می‌دهد. این تیم از API ها از منابع مختلف استفاده می کند تا اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفیدی ارائه دهد.

تیم تحقیقاتی Cointelegraph با دهه‌ها تجربه جمعی در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی کاملاً در موقعیت مناسبی قرار دارد تا از استعدادهای جمعی خود در گزارش سرمایه‌گذاری در DeFi به خوبی استفاده کند.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه توصیه یا توصیه های خاص در مورد هر شخص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا