اخبار ارز دیجیتال

چگونه با خانواده خود در مورد ارزهای دیجیتال در این فصل شکرگزاری صحبت کنیم؟

تیم Cointelegraph یک راهنمای طنز برای خوانندگان ایجاد کرده است تا در تعطیلات با افراد شکاک و افراد کنجکاو در خانه بمانند.

این هفته در ایالات متحده، میلیون‌ها نفر با پیشینه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی برای اولین بار پس از چند ماه برای جشن شکرگزاری به دیدن خانواده‌های خود می‌روند.

برای افرادی که به رمز ارزها فکر می کنند، سؤالات مربوط به بازار ممکن است به سرعت به عنوان “چرا موهایت را کوتاه کردی؟” یا “چرا دکتر نشدی؟” – به ویژه با توجه به سقوط عمومی صرافی اصلی FTX و شهرت لکه دار مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید. تیم Cointelegraph یک راهنمای طنز “چگونه” برای خوانندگان آمریکایی هنگام تعامل با افراد شکاک و کنجکاو در حوزه ارزهای دیجیتال باید از آنها پیروی کنند، اما کسانی که اهل کشورهای دیگر هستند نیز نکات مفیدی را پیدا خواهند کرد. شاید.

“SBF چیست؟”

علیرغم تمام حروف اختصاری سه حرفی که در اخبار شنیده‌اند، اعضای خانواده ممکن است باور کنند که مدیر عامل سابق FTX در واقع یک نماد نمادین نیست – کسی به نام SBF Goes to Prison (SBFP) این توکن در ۲۱ نوامبر انجام شد. کمی بهتر از صرافی و رهبری آن، کاهش بیش از ۶۶ درصدی قیمت. “SBF” مخفف “Sam Bankman-Fried” است و کسی بود که FTX بدنام را قبل از ورشکستگی به یکی از برجسته‌ترین شرکت‌ها در صنعت ارزهای دیجیتال هدایت کرد.

Bankman-Fried در ۱۱ نوامبر، همان روزی که FTX اعلام ورشکستگی کرد، استعفا داد. او در حال حاضر در باهاما زندگی می کند و داستان ها و شایعات درباره رابطه او با مدیران و کارکنان سابق کم نیست. SBF ممکن است برای مواجهه با بازجویی توسط مقامات دولتی و مسئولیت کیفری احتمالی به ایالات متحده مسترد شود.

“چرا از اون میمون کارتونی پول درنیاوردی؟”

در حالی که فضای کریپتو و بسیاری دیگر نشان می‌دهند که بازار توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در حباب است، استفاده از فناوری مسئول بسیاری از تصاویری است که خانواده‌ها می‌بینند. این فراتر از پروژه‌هایی مانند Bored Ape Yacht Club است. تبدیل شود. وقتی داستان های NFT به جریان اصلی تبدیل می شوند. توضیح اینکه NFT ها می توانند احراز هویت دیجیتالی و فیزیکی محصول را ارائه دهند ممکن است به اندازه کشیدن آخرین سیب زمینی شیرین از روی میز شام مهم به نظر نرسد، اما برای خوانندگان مهم است که در خانه از آن استفاده کنند. اگر به دنبال نمونه ای با این هستید، این را امتحان کنید.

شنیدم که الیزابت وارن می گفت ارزهای دیجیتال اقتصاد را خراب می کنند.

گرایش های سیاسی شما هرچه باشد، هیچ کس نمی تواند انکار کند که الیزابت وارن، سناتور دموکرات، بلندترین صدای ضد کریپتو در کنگره است. در ۲۲ نوامبر وال استریت ژورنال، سناتور ماساچوست گفت که وضعیت FTX نه تنها دارایی‌های دیجیتال را به حملات پولشویی و باج‌افزار مرتبط می‌کند، بلکه قانون‌گذاران را نیز تهدید می‌کند که قوانین را در صنعت کریپتو اجرا کنند. بیدار شدن» برای انجام این کار. بسیاری در این فضا از سناتور به دلیل اتخاذ رویکرد “همه یا هیچ” در مورد دارایی های دیجیتال، مبتنی بر مبادلات متمرکز و بلاک چین انتقاد کرده اند. پروژه های توزیع شده برجسته اغلب قابل تشخیص نیستند.

علیرغم بازار نزولی ارزهای دیجیتال، بسیاری از حامیان این صنعت مایلند تمام دارایی های دیجیتال خود را نقد کنند، تمام محصولات دارای آرم بیت کوین (BTC) را بسوزانند و شرکت را اداره کنند. من آن را له نکردم. در واقع، بسیاری از کارشناسان موافق هستند که چشم انداز قانونی و مقرراتی رمزارز ایالات متحده باید فورا مورد توجه قرار گیرد. و اگر نظارت نظارتی قوی تری برای Bankman-Fried و FTX وجود داشت، ممکن بود تأثیر بازار کمتر باشد.

سیاستمداران مختلف، مانند سناتور تد کروز تگزاس و اندرو یانگ نامزد سابق دموکرات ریاست‌جمهوری، علناً ارزهای دیجیتال و بلاک چین را تأیید کرده‌اند، اما والدین آنها احتمالاً برای یک “زمان واقعی” در تعطیلات هستند. من از آنها نمی‌پرسم چه زمانی هستند رفتن به سر کار.

چندین عضو تیم Cointelegraph در این مقاله مشارکت داشتند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا