اخبار ارز دیجیتال

چگونه رمزارزها را در سال ۲۰۲۳ ایمن نگه داریم: نکاتی از تحلیلگران

جیمز چک، تحلیلگر اصلی در Glassnode توضیح می‌دهد که چرا ذخیره‌سازی کلیدهای خصوصی مهم‌تر از همیشه است و چگونه این کار را در چند مرحله ساده انجام دهیم.

به گفته جیمز چک، تحلیلگر اصلی زنجیره ای، هیچ بهانه ای برای انجام ندادن چند ساعت تحقیق در مورد نحوه مدیریت صحیح ارزهای دیجیتال وجود ندارد. با شرکت در آخرین بحث در مورد خودمدیریتی، تحلیلگران با این تصور مخالفت کردند که مدیریت کلیدهای خصوصی برای کاربران معمولی رمزارز بسیار پیچیده و خطرناک است.

«اگر طلا در خزانه دارید و پول نقد در کیفتان دارید، این همان مفهوم است.

چک استدلال می کند که در حالی که راه حل های نیمه حضانت، مانند حضانت شخص ثالث و حضانت مشترک، ممکن است برای کاربر معمولی آسان تر به نظر برسد، آنها همچنین دارای خطر بیشتری هستند.

برای تحلیلگران، “هیچ راه حلی وجود ندارد، فقط معاوضه” در مورد حضانت وجود دارد. موضع او این است که داشتن کنترل کامل بر رمزارز خود و حذف ریسک شخص ثالث ارزش یادگیری نحوه ایمن نگه داشتن عبارت اولیه ۱۲ کلمه ای کیف پول خود را دارد.

الان رای بدهید!

در نهایت چک اشاره کرد که مقدار زمان و تلاشی که یک فرد باید صرف یادگیری خودگردانی کند باید متناسب با میزان مالکیت باشد.

“اگر نمی خواهید بیش از پنج دقیقه از وقت خود را صرف کنید، نباید بیش از ۵ دلار خرج کنید. اگر در حال حاضر حاضرید ۱۰۰ ساعت کار کنید، می توانید در مورد صرفه جویی در مقدار قابل توجهی پول صحبت کنید.” گفت: مزرعه برنج.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعهد چک به حضانت شخصی، مصاحبه کامل را تماشا کنید و در کانال YouTube ما مشترک شوید.

نویسنده: Marco Castrovilli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا