اخبار ارز دیجیتال

کمترین کارمزد انتقال تتر از تراست ولت را چگونه پیدا کنیم؟

برای انتقال تتر از تراست ولت هزینه‌ای در نظر گرفته نشده است. در این مقاله شما را بای برای کاهش هزینه شبکه راهنمایی کرده‌ایم.

کارمزد انتقال تتر از تراست ولت چقدر است؟

تراست ولت هیچ کارمزدی را بابت واریز یا برداشت تتر از کاربران خود دریافت نمی کند و تنها هزینه شبکه کسر می‌شود. برای کاهش هزینه شبکه می‌توانید از شبکه های کم کارمزد از جمله بایننس اسمارت چین (Binance Smart Chain) و ترون (Tron) استفاده کنید.

راهکارهای پیدا کردن کمترین کارمزد انتقال تتر از تراست ولت

۱-انتخاب شبکه ارزان‌تر برای انتقال

به عنوان یک فعال حوزه ارزهای دیجیتالی، ممکن است این نکته را بدانید که انتقال تتر را می‌توان از طریق شبکه‌های مختلفی انجام داد. در نتیجه، شما می‌توانید برای کاهش کارمزد انتقال تتر از تراست ولت به سراغ شبکه‌هایی بروید که کمترین نرخ را برای USDT در نظر می‌گیرند. از جمله برخی از این شبکه‌ها که نرخ کارمزد پایینی دارند می‌توان به ایاس، پالیگان و پولکادات اشاره کرد. همچنین در این شبکه‌ها سرعت تراکنش بسیار بالایی نیز وجود دارد.

۲-استفاده از صرافی‌های با کارمزد کمتر

دومین قدم برای کاهش هزینه و کارمزد انتقال تتر از تراست ولت، استفاده از خدمات صرافی‌هایی است که کارمزد برداشت کمتری دارند. چرا که در برخی مواقع ممکن است به قدری سود شما از یک معامله کم باشد که مجبور شوید همه آن را بابت کارمزد پرداخت کنید. در نتیجه، پیشنهاد می‌کنیم به سراغ صرافی‌هایی بروید که کمترین کارمزد را دارند.

۳-در نظر داشتن میزان ازدحام به وجود آمده در شبکه

توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع، ازدحام ایجاد شده در شبکه‌هایی مانند اتریوم می‌تواند باعث افزایش کارمزد انتقال شود. در نتیجه، اگر می‌خواهید کارمزد انتقال تتر از تراست ولت کمتری را پرداخت کنید، باید این کار را زمانی انجام دهید که شبکه در کمترین میزان ازدحام قرار دارد.

۴-برنامه‌ریزی و همین‌طور دسته‌بندی تراکنش‌ها

در حال حاضر بسیاری از شبکه‌ها کارمزد انتقال ثابتی دارند. در نتیجه، وقتی که حجم معامله زیادتر می‌شود، کارمزد بیشتری پرداخت نمی‌کنید. در نتیجه، در این موقعیت بهتر است که تراکنش‌هایتان را به صورت یک‌جا انجام دهید و از معاملات پراکنده خودداری کنید. به این صورت، کارمزد انتقال تتر از تراست ولت برایتان بسیار کمتر خواهد شد.

چرا باید کارمزد انتقال رمزارز را پرداخت کنید؟

ماینینگ فرایندی است که از طریق آن تراکنش‌های ارزهای دیجیتال جمع‌آوری، تأیید و در یک دفتر کل دیجیتال به نام بلاک‌چین ثبت می‌شوند. برای اثبات کارکرد بلاک‌چین‌هایی مانند بیت‌کوین و اتریوم، ماینرها جوایز بلاک دریافت می‌کنند. «پاداش بلوک» به ارز دیجیتالی اشاره دارد که زمانی که ماینر با موفقیت یک بلوک جدید را تأیید می‌کند، به آن پاداش داده می‌شود. یک بلوک از تراکنش‌هایی تشکیل شده است که قبلا توسط ماینرها تایید شده‌اند و آن‌ها به هم متصل می‌شوند تا آنچه را که ما بلاک‌چین می‌نامیم تشکیل دهند.

سیستم‌های اثبات سهام معمولا از کارمزد تراکنش به عنوان پاداش استفاده می‌کنند. هنگامی که یک اعتبارسنجی برای بلوک بعدی انتخاب می‌شود، بررسی می‌شود که آیا تراکنش‌های موجود در بلوک معتبر هستند یا خیر، بلوک را امضا کرده و آن را به بلاک‌چین اضافه خواهد شد. اعتباردهنده به عنوان پاداش، کارمزد تراکنش‌هایی را که با تراکنش‌های بلوک مرتبط است، دریافت می‌کند. کار انجام شده توسط ماینرها و اعتباردهنده‌ها برای حفظ یکپارچگی شبکه ضروری است. به همین دلیل است که هزینه‌ها برای اینکه یک شبکه به خوبی کار کند ضروری است.

جمع بندی

همان‌طور که در طول مطلب نیز به این نکته اشاره کردیم، برای انتقال تتر از تراست ولت هزینه‌ای در نظر گرفته نشده است و تنها باید هزینه تراکنش بلاک‌چین را پرداخت کنید. اگر حالا با دانستن کارمزد انتقال تتر از تراست ولت می‌خواهید این تراکنش را انجام دهید می‌توانید مقاله انتقال تتر از تراست ولت به نوبیتکس را مطالعه کنید.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا