اخبار ارز دیجیتال

نحوه خرید بیت کوین با Venmo

با راهنمای دقیق ما برای خرید بیت کوین با Venmo و بررسی کارمزد تراکنش ها، محدودیت ها و ملاحظات امنیتی، دنیای ارزهای دیجیتال را رمزگشایی کنید.

Venmo، یک برنامه مالی همه کاره، ویژگی‌های مختلفی از جمله انتقال پول همتا به همتا (P2P) و تجارت ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کند. Venmo به‌عنوان یک ابزار مالی جامع عمل می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های یکپارچه را پردازش کنند، از جمله گزینه مشارکت در ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین (BTC). این برنامه برای ساده سازی عملیات مالی و کمک به کاربران در جهت یابی سیستم اقتصادی مدرن طراحی شده است.

Venmo چیست؟

Venmo یک سرویس پرداخت موبایلی است که در سال 2009 تاسیس شد و از سال 2013 تحت مالکیت پی پال است. این به عنوان یک پلت فرم P2P برای حواله در ایالات متحده عمل می کند. برنامه های پرداخت اجتماعی تبادل پول بین کاربران و مشاغل را تسهیل می کند. علاوه بر این، به عنوان یک کیف پول دیجیتال عمل می کند که افراد می توانند برای هزینه های آتی در حساب Venmo خود پول جمع کنند.

Venmo همچنین عملکرد خود را با یکپارچه‌سازی معاملات ارزهای دیجیتال گسترش می‌دهد و به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال را در اپلیکیشن خریداری، بفروشند و نگهداری کنند. این ویژگی در آوریل 2021 به دنبال ابتکار مشابهی توسط شرکت مادر PayPal معرفی شد. کاربران Venmo در ایالات متحده، به استثنای هاوایی، به چهار ارز دیجیتال دسترسی دارند: BTC، Ether (ETH)، Litecoin (LTC) و Bitcoin Cash (BCH). ). در آینده، Venmo برنامه‌هایی برای استفاده از استیبل کوین پی‌پال USD (PYUSD) دارد.

با Venmo بیت کوین بخرید

هنگام خرید بیت کوین در Venmo، کاربران می توانند از روش های پرداخت مانند موجودی Venmo، حساب بانکی یا کارت نقدی خود استفاده کنند. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که برای تکمیل این تراکنش ها نمی توان از کارت های اعتباری و کارت های اعتباری Venmo استفاده کرد. علاوه بر این، کاربران از خرید ارزهای دیجیتال از طریق Venmo محدود هستند. کاربران محدود به محدودیت هفتگی 20000 دلار و محدودیت سالانه 50000 دلار برای به دست آوردن ارز مجازی هستند.

از آنجایی که رمزارزها ارزهای دیجیتالی هستند، برای خرید ارزهای دیجیتال باید یک ارز را با ارز دیگری مبادله کنید. نرخ مبادله مقدار پولی را که کاربران بیت کوین در ازای دلار آمریکا دریافت می کنند، تعیین می کند. لطفاً توجه داشته باشید که ارزش ارزهای دیجیتال بسیار نوسان است و مرتباً تغییر می کند.

مراحل خرید بیت کوین از طریق Venmo

 • برنامه Venmo را باز کنید و به تب Encryption در پایین منو بروید.
 • «Bitcoin (BTC)» را از لیست ارزهای دیجیتال انتخاب کنید. همچنین می توانید قیمت فعلی مبادله بیت کوین را در این صفحه بررسی کنید.
 • روی «خرید» در پایین صفحه کلیک کنید.
 • مقداری را که می خواهید در بیت کوین خریداری کنید وارد کنید و روی دکمه “تأیید” ضربه بزنید. در این مرحله قبل از انجام تراکنش، مشخصات خرید خود از قبیل حساب بانکی، نرخ ارز و کارمزد تراکنش را تایید می کنید.
 • این برنامه مقدار بیت کوین برای خرید و همچنین هزینه های مربوطه را به تفکیک ارائه می دهد.
 • هنگامی که از جزئیات راضی بودید، روی دکمه «خرید» ضربه بزنید تا خرید Venmo Bitcoin خود را تکمیل کنید.

پس از تکمیل خرید، ارز دیجیتال به دست آمده از طریق Venmo غیرقابل برگشت است. این بدان معناست که کاربران باید ارز دیجیتال خود را بفروشند تا دلار خود را پس بگیرند. همچنین ذکر این نکته ضروری است که Venmo ضررهای ناشی از نوسانات قیمت را به کاربران جبران نمی کند.

پس از خرید موفقیت آمیز بیت کوین از طریق اپلیکیشن Venmo، کاربران می توانند به راحتی حرکات قیمت بیت کوین را در خود برنامه پیگیری کنند. این برنامه همچنین داده‌های قیمتی تاریخی را برای ارز دیجیتال انتخاب شده، از جمله تراکنش‌های گذشته آن دارایی دیجیتال، ارائه می‌کند.

مراحل ردیابی قیمت فعلی بازار بیت کوین با Venmo

با Venmo، می توانید قیمت فعلی بیت کوین را با استفاده از مراحل زیر پیگیری کنید.

اپلیکیشن Venmo توانایی نظارت بر قیمت ارزهای دیجیتال را در زمان واقعی دارد و هر چند ثانیه یک بار به‌روزرسانی می‌شود. به طور پیش فرض، نمودار خطی برای نمایش حرکت قیمت در یک دوره 24 ساعته استفاده می شود. می‌توانید دوره تغییر قیمت را به ۱ هفته، ۱ ماه، ۶ ماه، ۱ سال یا کل طول عمر ارز دیجیتال انتخابی تغییر دهید. برای مشاهده مقادیر خاص تر در طول زمان، روی نمودار جدول زمانی ضربه بزنید.

کارمزد Venmo هنگام خرید بیت کوین

به دست آوردن ارزهای رمزنگاری شده از طریق Venmo مستلزم کارمزدی بر اساس مبلغ خرید است و کارمزد به طور شفاف در طول تراکنش افشا می شود. این کارمزدها شامل اسپرد بین قیمت بازار و دلار به نرخ مبادله ارزهای دیجیتال از Paxos، ارائه‌دهنده خدمات معاملاتی Venmo، و کارمزد تراکنش‌های مرتبط با خرید این ارز دیجیتال است. Venmo هر دو نرخ را در طول معاملات کریپتو منتشر می‌کند، با اسپرد تخمینی 0.50% بسته به شرایط بازار.

توجه به این نکته مهم است که Venmo اسپرد خاصی را که در هر معامله به دست می آورید را به تفصیل بیان نمی کند. با استفاده از خدمات رمزنگاری Venmo، شما موافقت می‌کنید که مسئول تمام نرخ‌های مبادله مرتبط، از جمله اسپردها و کارمزدهای مربوطه باشید.

علاوه بر این، اگر یک حساب بانکی مرتبط یا کارت بدهی به عنوان منبع وجوه برای خرید دارایی رمزنگاری استفاده شود، ممکن است هزینه‌های بانکی اضافی مانند هزینه‌های اضافه برداشت دریافت شود. Venmo مسئولیتی در قبال کارمزدهای دریافت شده توسط بانک ها ندارد، بنابراین مهم است که هنگام استفاده از این منابع برای تراکنش های ارز دیجیتال، سیاست کارمزد بانک خود را درک کنید.

چه کسی می تواند با Venmo بیت کوین بخرد؟

برای خرید بیت کوین در Venmo، باید به برنامه دسترسی داشته باشید و معیارهای کاربر خاصی را داشته باشید.

 • شرط سنی: کاربران باید 18 سال یا بیشتر سن داشته باشند.
 • مکان: خدمات ارز مجازی ممکن است توسط کاربرانی که به طور فیزیکی در ایالات متحده واقع شده اند، به استثنای هاوایی، دسترسی داشته باشند.
 • روش پرداخت: موجودی Venmo، حساب بانکی یا کارت نقدی مورد نیاز است.
 • شماره تلفن همراه منحصر به فرد: کاربران باید یک شماره تلفن همراه منحصر به فرد در ایالات متحده داشته باشند که با حساب Venmo دیگری مرتبط نباشد.

هر کسی که این پیش نیازها را برآورده کند، واجد شرایط ایجاد یک حساب Venmo است و می تواند برای کسب بیت کوین اقدام کند. برای دسترسی به خدمات تراکنش‌های ارز دیجیتال Venmo، باید هویت خود را تأیید کنید. این فرآیند تأیید شامل ارائه اطلاعات مهم مانند شماره تأمین اجتماعی و شماره شناسایی مالیاتی فردی است. علاوه بر این، این خدمات فقط برای پروفایل های شخصی Venmo قابل دسترسی هستند و برای پروفایل های تجاری یا خیریه پشتیبانی نمی شوند.

هشدار قیمت Venmo

برای به‌روز ماندن در مورد حرکات بازار بیت‌کوین، هشدارهای قیمت رمز ارز Venmo به شما کمک می‌کند تا حرکت‌های قیمت کریپتو را رصد کرده و به آن پاسخ دهید و راه‌حلی آگاهانه و به موقع در این چشم‌انداز مالی پویا به شما ارائه می‌دهد. از تصمیم‌گیری پشتیبانی کنید. هشدارهای قیمت ارز دیجیتال را فعال کنید تا زمانی که قیمت ارز دیجیتال انتخابی شما هر روز درصدی تغییر می‌کند، اعلان‌های فشاری دریافت کنید.

مهم است که برای تصمیمات مربوط به ارزهای دیجیتال تنها به آنها اعتماد نکنید. هشدارهای قیمت ارزهای دیجیتال ممکن است به دلیل شرایط بازار یا وقفه در داده ها با تاخیر یا قطع شود. بنابراین توصیه می کنیم قبل از هر تصمیمی، اطلاعاتی را که از طریق هشدارهای قیمت دریافت می کنید، مرور کنید.

برای تنظیم هشدارهای قیمت بیت کوین در Venmo:

 • به تب Encryption بروید.
 • “Bitcoin” را انتخاب کنید.
 • [価格アラート]از ضامن برای فعال کردن هشدارهای قیمت استفاده کنید.
 • پس از فعال شدن، درصد تغییر قیمت را که می توانید در صورت نیاز تنظیم کنید، مشخص کنید.

اگر قبلاً هویت خود را با Venmo تأیید کرده اید و حساب شما برای فعالیت ارزهای دیجیتال تنظیم شده است، می توانید هنگام خرید بیت کوین در هشدارهای قیمت مشترک شوید.

اقدامات امنیتی و ایمنی Venmo

Venmo از فناوری رمزگذاری داده ها استفاده می کند تا از شما در برابر تراکنش های جعلی محافظت کند و اطمینان حاصل کند که اطلاعات شما به طور ایمن در سرورهای محافظت شده ما ذخیره می شود. این سرویس پرداخت موبایلی به کاربران این امکان را می دهد که در صورت گم شدن یا دزدیده شدن تلفن خود از حساب Venmo خود خارج شوند، یک شماره شناسایی شخصی (PIN) در برنامه تلفن همراه تنظیم کنند و احراز هویت دو مرحله ای (2FA) را فعال کنند. همچنین می توانید.

با وجود پروتکل های امنیتی Venmo، کاربران باید از خطرات احتمالی مانند کلاهبرداری و کلاهبرداری از مجرمان سایبری آگاه باشند. اگرچه ممکن است منابع این خطرات از خود برنامه پرداخت نشأت نگیرد، اما تأثیر ناشی از آن ممکن است مستقیماً بر کاربران Venmo تأثیر بگذارد. مهم است که هرگز جزئیات ورود خود را به اشتراک نگذارید، از رمزهای عبور قوی استفاده کنید، حساب خود را خصوصی تنظیم کنید، و فقط با افراد و شرکت هایی که به آنها اعتماد دارید تجارت کنید.

یافته‌های ما نشان می‌دهد که به‌طور پیش‌فرض، Venmo همه تراکنش‌های همتا به همتا را به جز مبلغ تراکنش عمومی می‌کند، که در برخی موارد می‌تواند منجر به افشای اطلاعات حساس کاربر شود. در سال 2018، این شرکت با کمیسیون تجارت فدرال به توافق رسید تا به نگرانی‌های امنیتی و حریم خصوصی مرتبط با این و سایر جنبه‌ها رسیدگی کند که منجر به تنظیمات مربوطه شد. با وجود این، Venmo به دلیل قرار دادن احتمالی کاربران در معرض آسیب‌پذیری‌های حریم خصوصی تحت نظارت شدید قرار داشت.

معایب خرید بیت کوین با Venmo

هنگام خرید بیت کوین از طریق Venmo، باید به اشکالاتی توجه کرد. اولاً، حفاظت از خرید ونمو در مورد خرید ارزهای دیجیتال اعمال نمی شود و کاربران را در معرض ضرر ناشی از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال آسیب پذیر می کند. اگرچه کلاهبرداری محافظت می شود، تراکنش های بیت کوین در Venmo برگشت ناپذیر است و نیاز به بررسی کامل و تصمیم گیری دقیق را برجسته می کند.

برخلاف بانک‌های سنتی، موجودی بیت‌کوین و سرمایه‌گذاری Venmo توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC)، شرکت حفاظت از سرمایه‌گذاران اوراق بهادار محافظت نمی‌شود.

(SIPC) یا سایر بیمه های دولتی یا خصوصی. در نتیجه، Venmo گزینه امنی برای ذخیره دارایی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال نیست، زیرا وجوهی که در برنامه نگهداری می‌شوند به همان شکلی که در حساب بانکی محافظت می‌شوند محافظت نمی‌شوند.

علاوه بر این، هر ارز یا دارایی‌ای که در Venmo به دست می‌آورید، محدود به پلتفرم می‌ماند و نمی‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پلتفرم‌ها یا حساب‌های شخصی دیگر منتقل کنید. این محدودیت می تواند برای کسانی که می خواهند سکه های خود را در یک کیف پول دیجیتال نگه دارند یا گزینه های مختلف معاملاتی را بررسی کنند، محدود کننده باشد.

نویسنده: Liza Savenko
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا