اخبار ارز دیجیتال

چگونه حرکات عادی به بلاک چین بیت کوین کمک می کند؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته اودی ورتایمر، طرفدار Ordinals، افزایش محبوبیت بیت کوین NFT (Ordinals) تاثیر مثبتی بر امنیت شبکه بیت کوین خواهد داشت و توسعه دهندگان را به اکوسیستم جذب می کند.

به گفته توسعه‌دهنده مستقل Udi Wertheimer، NFT‌های بیت‌کوین (BTC) می‌توانند با بهبود امنیت و تشویق توسعه‌دهندگان به ایجاد در شبکه، تأثیر مثبتی بر اکوسیستم بیت‌کوین داشته باشند.

تعداد اعداد ترتیبی جدید ایجاد شده که به نام «کتیبه‌ها» نیز شناخته می‌شوند، در هفته‌های اخیر به شدت افزایش یافته است و باعث افزایش کارمزد تراکنش‌ها و اندازه متوسط ​​بلاک در بلاک چین بیت‌کوین شده است.

به گفته Wertheimer، NFT های بیت کوین برای بودجه امنیتی بیت کوین مفید هستند. با افزایش کارمزد تراکنش، ایجاد معمولی به ماینرها انگیزه می‌دهد تا از شبکه محافظت کنند، در حالی که هر بار که بیت‌کوین نصف می‌شود، درآمد حاصل از پاداش‌های استخراج کاهش می‌یابد.

در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف، ورتلیمر گفت: “فضای بلوک کمیاب است و تقاضا برای چیزهایی مانند کتیبه وجود دارد، بنابراین ما به تعداد کافی افراد مایل به پرداخت هزینه برای ایمن نگه داشتن شبکه بیت کوین نیاز داریم. امیدهای زیادی وجود دارد که بتوانیم به آن دسترسی پیدا کنیم. او توضیح داد.

Wertheimer همچنین خاطرنشان کرد که Ordinal موارد استفاده جدیدی را ارائه می دهد که از نظر تجاری سودآور هستند تا با بیت کوین ساخته شوند.

او گفت: “با توجه به علاقه به Ordinal و Inscription، ما انتظار داریم که یک اکوسیستم بسیار بزرگ را در اطراف آن ببینیم.”

Wertheimer این ایده برخی از توسعه دهندگان هسته بیت کوین را رد می کند که ایجاد NFT ها مورد استفاده مناسبی برای بیت کوین نیست. به گفته وی، در سال های اخیر توسعه دهندگان هسته بیت کوین “آنچه کاربران واقعی بیت کوین می خواهند را نادیده گرفته اند.”

اگر می خواهید درباره Ordinal و تاثیر آن بر شبکه بیت کوین بیشتر بدانید، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا