اخبار ارز دیجیتال

رابینهود ۳ میلیارد دلار بیت کوین در ۳ ماه جمع آوری کرد – این برای بازار چه معنایی دارد؟

ذخایر بیت کوین رابینهود می تواند نفوذ سرمایه گذاران خرد را افزایش دهد، خطرات بازار جدیدی ایجاد کند و دنیای ارزهای دیجیتال را تغییر دهد.

در یک چرخش سریع و جالب، یک آدرس معمایی بیت کوین (BTC) با موفقیت به جایگاه سومین دارنده بزرگ BTC صعود کرد. کوین تلگراف در ۲۲ آگوست گزارش داد که آدرس مورد نظر ۱۱۸۰۰۰ بیت کوین جمع آوری کرده است.

اکنون این موضوع به رابینهود نسبت داده می شود، اما سوالاتی باقی می ماند زیرا غول مالی این اتهامات را نه تایید و نه رد کرده است. برخی از تحلیلگران زنجیره ای ادعا می کنند که این انبار در واقع متعلق به شرکت نرم افزار تحلیلی و هوش تجاری ایالات متحده MicroStrategy است که دارای ۱۵۲۸۰۰ بیت کوین است، طبق پرونده اخیر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. Masu.

آیا TradFi کارگزاران مبتنی بر رمزارز را اخراج خواهد کرد؟

اگر مالکیت رابینهود بر ۱۱۸۰۰۰ بیت کوین تأیید شود، پیامدهای آن می تواند کل دنیای ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار دهد. به طور سنتی، بزرگترین آدرس های بیت کوین عمدتاً به صرافی های بومی رمزنگاری مرتبط می شوند. اما نقش رابینهود به عنوان یک کارگزار سنتی با تمرکز بر سهام و گزینه ها، سابقه جالبی را ایجاد کرده است.

نگاهی به آخرین پرونده های رابینهود در Q10 نشان می دهد که آنها ۴.۲۴ میلیارد دلار بیت کوین دارند. با توجه به اینکه قیمت بیت کوین در ۳۰ ژوئن به ۳۰۵۰۰ دلار نزدیک شد، این معادل ۱۳۹۰۱۶ بیت کوین است. این واقعیت با ادعای تحلیلگران زنجیره ای در مورد دارایی های بزرگ ارزهای دیجیتال Robinhood مطابقت دارد.

اگر رابینهود صاحب آدرس بیت‌کوین مرموز باشد، این یک چیز را کاملاً روشن می‌کند. بیت کوین برای موفقیت به موسسات بزرگ متکی نیست. تحلیلگران استدلال کرده‌اند که شرکت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ و شرکت‌های بیشتری مانند تسلا و بلاک باید برای رشد واقعی بیت‌کوین تلاش کنند. اما این امید پس از گزارش‌های اخیر از سوی اپل و آلفابت (شرکت مادر گوگل) از بین رفت.

طبق گزارش ها، Robinhood تا ژوئن ۲۰۲۳ حدود ۲۳.۲ میلیون کاربر فعال داشت. اگر فقط ۱۰ درصد صاحب بیت کوین باشند، برای رسیدن به میزان ذخایر بیت کوین گزارش شده ۴.۲۴ میلیارد دلاری، به طور متوسط ​​هر کدام ۱۸۲۸ دلار نیاز است. این نشان می‌دهد که افراد عادی مانند کسانی که در رابینهود هستند، می‌توانند نقش مهمی در شکل‌دهی چشم‌انداز ارزهای دیجیتال داشته باشند.

معایب بیت کوین متعلق به رابینهود

برخی از سرمایه گذاران خواهان پذیرش هر چه بیشتر بیت کوین هستند، اما رسیدن به آن بدون خطر نیست. پایگاه کاربر Robinhood به عنوان طرفدار معاملات سفته بازانه شناخته شده است، به ویژه در سهام‌های memetic مانند AMC، GameStop و Bed Bath & Beyond. این معامله گران همچنین دارای دارایی های بزرگ Dogecoin (DOGE) به ارزش ۲.۶۳ میلیارد دلار هستند.

تمایلات سرمایه گذاری کوتاه مدت آنها سؤالاتی را در مورد رویکرد آنها به بیت کوین ایجاد می کند. اگر این سرمایه گذاران بیت کوین را در انتظار تایید ETF مبتنی بر نقطه ایالات متحده خریداری کنند، چشم انداز کاهش طولانی مدت قیمت یا تایید تاخیر می تواند باعث فروش گسترده شود.

علاوه بر این، خطری دورتر اما احتمالی از احتمال مداخله دولت ایالات متحده ظاهر می شود. در حالی که سناریویی شبیه به فرمان اجرایی ۶۱۰۲ سال ۱۹۳۳ که مبادله ذخایر طلای خصوصی را با پول کاغذی الزامی می کرد، بعید به نظر می رسد، اقدامات بالقوه مقامات ایالات متحده می تواند این دارایی ها را در معرض خطر قرار دهد. این احتمال وجود دارد که

حتی در سناریوی غیرمحتملی که سیستم قضایی ایالات متحده یا IRS تصمیم می‌گیرد این دارایی‌ها را هنگام تحقیق در مورد کاربران برای امور مالیاتی و موارد مشابه قفل کند، مقدار زیادی بیت‌کوین که توسط Robinhood will A ذخیره می‌شود، تنها خطر بالقوه را تقویت می‌کند. حجم عظیم دارایی های رابینهود این خطر را افزایش می دهد که چنین اقداماتی بر بخش های بزرگی از بازار تأثیر بگذارد.

مطالب مرتبط: ARK و Glassnode چارچوب تحلیل اقتصادی بیت کوین را با استفاده از معیارهای جدید پیشنهاد می کنند

به طرز متناقضی، این انباشته گسترده ارزهای دیجیتال توسط مشتریان Robinhood می تواند به عنوان مهمات برای متقاضیان ETF عمل کند. Robinhood خدمات قابل مقایسه ای ارائه می دهد، اما ممکن است فاقد حمایت از سرمایه گذار باشد، که می تواند ایجاد ETF های ایمن تر و منظم تر را تشویق کند.

برجستگی تازه کشف شده رابینهود در فضای ارزهای دیجیتال، ماهیت همیشه در حال تحول بازار را برجسته می کند. صرف نظر از اینکه یک ETF بیت کوین تحقق یابد یا خیر، سرمایه گذاران جایگزین هایی برای افزایش قرار گرفتن در معرض ارزهای رمزنگاری شده از طریق سهام MicroStrategy، Robinhood یا سایر ابزارهای نوآورانه پیدا خواهند کرد. این سازگاری به درستی اجتناب ناپذیر بودن نوآوری و پیشرفت در زمینه مالی را به همان اندازه که میل تسلیم ناپذیر طبیعت برای یافتن راهی نشان می دهد.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا