اخبار ارز دیجیتال

چگونه داده های زنجیره ای شما را به یک معامله گر بهتر تبدیل می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با ما همراه باشید تا در مورد احتمالات داده های زنجیره ای و اینکه چگونه می تواند شما را به یک معامله گر بهتر تبدیل کند، بحث می کنیم.

در قسمت این هفته از Market Talk، کوین تلگراف از میگل مورل، مدیر اجرایی Arkham Intelligence استقبال می کند. Arkham Intelligence یک شرکت اطلاعاتی بلاک چین است که پلتفرمی را ایجاد کرده است که اطلاعاتی در مورد موجودیت ها و افراد در دنیای واقعی پشت فعالیت بازار ارزهای دیجیتال ارائه می دهد.

بحث امروز با مورل بررسی می‌کند که چگونه و چرا داده‌های زنجیره‌ای مفید هستند، و شاید برخی از راه‌هایی که معامله‌گران فنی باید از آن استفاده کنند. همچنین، اکنون که برداشت‌ها پس از اجرای موفقیت‌آمیز ارتقاء شانگهای فعال شده‌اند، آینده شبکه اتریوم چیست و چگونه داده‌های زنجیره‌ای می‌توانند به معامله‌گران در این مرحله کمک کنند. من صحبت می‌کنم.

ما کارها را با هارد فورک اتریوم Shapeella، آخرین رویداد بزرگ در فضای رمزنگاری، آغاز می کنیم. ما از مورل می‌پرسیم که چه نکات کلیدی برای صنعت کریپتو و سرمایه‌گذاران باید به آن توجه کنند و داده‌ها در مورد مشتقات سهام مایع در اتر (ETH) به ما چه می‌گویند.

بسیاری از مردم می گویند که ارتقای اتریوم رویدادی خواهد بود که شایعات را می خرد و اخبار را می فروشد، اما اتریوم هنوز فروش زیادی نداشته است. نظر مورل را در مورد چگونگی توسعه استراتژی در مورد نحوه سرمایه گذاری می شنود.

اکثر معامله گران و تحلیلگران به شدت به مجموعه مهارت ها، ابزارها و رویکردهای مشابهی در بازارها متکی هستند که استراتژی اصلی آنها در سال ۲۰۱۷ بود. آیا آنها به اندازه آن زمان امروز مرتبط هستند و چگونه داده های زنجیره ای بازی را تغییر داده است؟ ما همچنین این سوال بحث برانگیز را از مورل می پرسیم. آیا تحلیل تکنیکال مرده است؟

ما همه اینها را پوشش خواهیم داد، پس با ما همراه باشید. Market Talks هر پنجشنبه پخش می شود. هر هفته با برخی از تاثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین مصاحبه می‌کنیم. بنابراین به صفحه YouTube Markets and Research Cointelegraph بروید و دکمه‌های لایک و اشتراک را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده فشار دهید.

نویسنده: Adrian J. Permal

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا