🚨 اخبار ارز دیجیتال

چگونه OKX ستاره F1 دنیل ریکاردو را متقاعد کرد که تبلیغ ارزهای دیجیتال بی خطر است

دانیل ریکاردو، راننده فرمول یک استرالیایی، گفت که مدتی طول کشید تا به مفهوم ارزهای دیجیتال عادت کند، اما این قبل از سقوط FTX بود.

دانیل ریکاردو، راننده فرمول یک استرالیایی و اسکاتی جیمز، اسنوبرد سوار المپیکی، می گویند که همیشه در مورد خطرات تبلیغ چیز نادرست فکر می کنند.

و به عنوان سفیران برند برای صرافی ارز دیجیتال OKX، زمانی که FTX سقوط کرد و بازار سقوط کرد، تنها چند ماه پس از معامله، قطعاً در خط مقدم ذهن آنها بود.

این خطرات پس از آن با تبلیغات و دعواهای حقوقی پیرامون قراردادهای حمایت کمدین لری دیوید و NFL تام بردی با FTX کاملاً مشخص شد.

حتی مت دیمون، مرد خوب هالیوودی که در نتیجه تبلیغات Crypto.com در Super Bowl با واکنش همه از South Park گرفته تا Stephen Colbert مواجه شد، مردم عادی را به خرید ارزهای دیجیتال درست قبل از سقوط بازار تشویق کرد.

دانیل ریکاردو، حیدر رفیق و اسکاتی جیمز روی صحنه در Token2049.

زمانی که ریکاردو در ماه مه ۲۰۲۲ قرارداد امضا کرد، شهرت کریپتو کاملاً متفاوت بود و او اذعان می کند که مدتی طول کشید تا به این ایده عادت کند.

من مدت زیادی است که در این ورزش هستم و مطمئنا چیزهای زیادی پیش روی من است، بنابراین هیجان انگیز است.

او در Token 2049 به Cointelegraph گفت: “اما شما همچنین یاد می گیرید که چه زمانی بگویید: “نه، این برای من مناسب نیست.”

ریکاردو یکی از محبوب ترین رانندگان فرمول یک در جهان است و تیمی دارد که او را از آب داغ دور نگه می دارد. مایندرز سوالات مستقیم در مورد FTX را قبل از چت رد کرد، درخواست تایید عکس برای مصاحبه کرد و ۱۰ دقیقه قبل از حضور بعدی خود دور شد.

پس از انفجار FTX، اعتماد به ارز مجازی متزلزل شد

استراتژی OKX برای تبدیل شدن به “اولین برند سبک زندگی ارزهای دیجیتال” توسط مدیر ارشد بازاریابی حیدر رفیق هدایت شد. صرافی کریپتو قراردادهای حمایت مالی چند میلیون دلاری با امتیازات ورزشی مانند تیم فرمول ۱ مک لارن و تیم لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد امضا کرده است.

رفیق گفت: “ما از مک لارن و من سیتی تماس می گیریم که می گویند: “هی، خوب هستی؟ به نظر می رسد صنعت کمی بی ثبات است؟” و ما درک می کنیم. شما باید خود را جای آنها بگذارید. و بر این اساس پاسخ دهید. او گفت گزارش اثبات ذخیره ماهانه صرافی عامل بزرگی برای جلب اعتماد است.

اما حتی پس از پیوستن به تیم قدیمی خود (ریکاردو در حال حاضر برای AlphaTauri رانندگی می کند)، رافیکه همچنان نیاز به جلب اعتماد رانندگان F1 داشت. او گفت: «این یک رابطه شخصی بود، نه یک رابطه تجاری.

ریکاردو توضیح داد که کارساز بود زیرا رفیق “کار بسیار خوبی در آموزش و اطلاع رسانی به ما در سطح شخصی انجام داد.”

کنجکاو بودم و می‌خواستم یاد بگیرم، و از رفتن با آنها بسیار احساس امنیت می‌کردم. اکنون به اندازه‌ای دیده‌ام که بدانم این برای من خوب است و شرکت در این امر بی‌خطر است.» معلوم شد که همینطور است. ”

متأسفانه، همانطور که معامله ناگوار Crypto.com دیمون نشان می دهد، دقت و کوشش محدودیت های خود را دارد. اگرچه صرافی به هیچ چیز متهم نشد و سقوط نکرد، اما شهرت دیمون با سقوط بازار آسیب دید.

رفیق گفت: «شاید چیزی که برای آنها اتفاق افتاد، پیام نابهنگام «بخت به نفع شجاعان است» بود و شجاعان سقوط کردند.

مربوط: OKX Crypto Exchange وارد مرحله آماده سازی نهایی برای درخواست مجوز VASP هنگ کنگ می شود

به عنوان یکی از دوستان ریکاردو، اسکات جیمز، قهرمان چهار دوره المپیک، قبلاً ارتباط شخصی داشت و زمانی که با OKX قرارداد امضا کرد، به NFT علاقه داشت. با این حال، زمانی که FTX یک ماه بعد ورشکست شد، همچنان یک شوک بود.

طرفدارانی که برای عکس گرفتن با دنیل ریکاردو و اسکاتی جیمز در Token2049 صف می‌کشند

او می‌گوید: «تا زمانی که چیزی را ۱۰۰% تا جایی که می‌توانی درک نکنی، طبیعتاً عقب‌نشینی می‌کنی»، اما تلاش‌های پلتفرم برای ساده‌سازی و آموزش در مورد ارزهای دیجیتال و تجارت برای او کار بزرگی است. او افزود که او احساس اطمینان کرد

او گفت: “با انجام این کار، ما در طول زمان اعتماد ایجاد کرده ایم و این احساس بسیار خوبی است. اما ۱۲ ماه پیش، آیا من هم همین را می گفتم؟ نه.”

جیمز می‌گوید اسنوبورد یک انتخاب سبک زندگی است که برای «جمعیت‌شناسی جوان‌تر» جذاب است و ارزهای دیجیتال نیز به دلیل تمرکززدایی آن هستند.

در ادامه، فکر می‌کنم این نسل من و نسل جوان‌تر از من هستند که واقعاً روایت سرمایه‌گذاری را تغییر می‌دهند، چه ارزهای دیجیتال یا سایر سرمایه‌گذاری‌ها.»

این دو در مورد انتشار NFT در طول حضور صحنه Token2049 شوخی کردند، اما رفیق گفت تا زمانی که بازار بهبود نیابد این اتفاق نخواهد افتاد.

“برای NFT های آنها، مطمئناً در مورد یک دارایی سوداگرانه نیست. این موضوع باید به این شکل باشد که چگونه می توانیم طرفداران آنها را از طریق این دارایی که می توانند مالک شوند به آنها نزدیک کنیم. بنابراین من فکر نمی کنم که به این زودی ها این اتفاق بیفتد. ”

مجله: NFT Collapse و Monster Ego در نمایشگاه جدید موراکامی به نمایش درآمد


نویسنده: Andrew Fenton
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا