🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین امروز چقدر ارزش دارد؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بازار بیت کوین همیشه باز است و قیمت بیت کوین دائما در حال تغییر است. نحوه ردیابی و درک روند قیمت بیت کوین را با شاخص قیمت ارز دیجیتال کوین تلگراف بیابید.

قیمت بیت کوین (BTC) نسبت به بسته شدن دیروز در ۱۸ مه تغییر چندانی نداشت زیرا معامله گران منتظر شفافیت بیشتر در مورد بحران قرضی ایالات متحده بودند.

بیت کوین با افزایش احساسات بازار اندکی افزایش می یابد

در ۱۷ مه، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده ابراز اطمینان کرد که درگیری با حزب جمهوری خواه را حل و فصل می کند تا از نکول جلوگیری شود و احساسات بازار را تقویت کند. سپس بیت کوین با ۱.۵ درصد افزایش به ۲۷۴۰۰ دلار در روز رسید.

نمودار قیمت روزانه BTC/USD. منبع: TradingView

اعلام تتر مبنی بر اینکه ۱۵ درصد از سود عملیاتی ماهانه خود را صرف خرید بیت کوین خواهد کرد نیز ممکن است به بهبود بیت کوین شتاب بیشتری داده باشد.

ارزش بیت کوین در سایر ارزها چقدر است؟ به ماشین حساب بیت کوین و ارز دیجیتال مراجعه کنید

به طور کلی، بیت کوین از سال تا به امروز ۶۵ درصد افزایش یافته است، اما همچنان نسبت به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی ۶۹۰۰۰ دلار در نوامبر ۲۰۲۱، ۶۰ درصد کاهش یافته است.

قیمت بیت کوین برای غلبه بر دلار قوی تر نیاز دارد

مجموعه ای از داده های مثبت اقتصادی ایالات متحده که اوایل این هفته منتشر شد، بیت کوین را در معرض خطر سقوط در ماه مه قرار می دهد و احتمال افزایش نرخ در ژوئن را بیشتر می کند.

به عنوان مثال، تولید صنعتی این کشور پس از دو ماه رشد ثابت، ۰.۵ درصد در آوریل افزایش یافت که از انتظار رشد ۰.۱ درصدی پیشی گرفت.

در همین حال، خرده فروشی پس از کاهش ۰.۷ درصدی در ماه قبل، ۰.۴ درصد در آوریل افزایش یافت. این نشان می دهد که مصرف خصوصی علیرغم مواجهه با بادهای معکوس اقتصادی متوقف شده است.

داده های خرده فروشی ایالات متحده در چند ماه گذشته.منبع: بلومبرگ

دورنمای افزایش بیشتر نرخ بهره، بازدهی خزانه داری ایالات متحده را بالاتر برد که این امر بر اشتهای دلار آمریکا افزود.

نمودار قیمت روزانه شاخص دلار آمریکا. منبع: TradingView

اگر شاخص قدرت دلار آمریکا وارد فاز صعودی جدیدی شود، بیت کوین که معمولاً در برابر دلار آمریکا معامله می شود، ممکن است در معرض خطر قرار گیرد.

تکنیک های قیمت بیت کوین کج نزولی شد

کارشناسان فنی در نمودار قیمت بیت کوین نیز هدف نزولی ۲۵۰۰۰ دلار را نشان می دهند که یک سطح روانی کلیدی قیمت تا ژوئن است.

موارد مرتبط: این سطوح قیمت بیت کوین را زیر نظر داشته باشید زیرا بیت کوین نگران از دست دادن پشتیبانی ۲۷۰۰۰ دلاری است

خرس‌ها استدلال می‌کنند که بیت‌کوین با فشار فروش قوی ناشی از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه (EMA 50 روزه، موج قرمز) نزدیک به ۲۷۶۷۰ دلار مواجه است.

عقب نشینی از آنجا می تواند جفت بیت کوین/دلار آمریکا را به سمت متحرک نمایی ۲۰۰ روزه (موج آبی) نزدیک به ۲۴۸۶۰ دلار کاهش دهد.

نمودار قیمت روزانه BTC/USD. منبع: TradingView

برعکس، حرکت بیت کوین به بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه می تواند تنظیم نزولی را باطل کند و قیمت بیت کوین را تا ژوئن به ۳۰۰۰۰ دلار برساند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا