اخبار ارز دیجیتال

چگونه نهنگ های غول پیکر ۷۷۰ اتریوم در Dogwifhat (WIF) اتریوم قبل از کاهش قیمت به دست آوردند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سکه محبوب Solana Meme coin Dogwifhat (WIF) توجه سرمایه گذاران نهنگ را به خود جلب کرده است که فرصتی برای سود بردن از شوق میم سکه در شبکه Solana می بینند. این همچنین باعث ایجاد موجی از سکه‌های میم با نام مشابه، مانند نسخه اتریوم توکن Dogwifhat شد.

با توجه به این زنجیره نگاه۱۲ کیف پول جدید که به نظر “خودی” هستند، در Dogwifhat اخیراً راه اندازی شده در اتریوم، سودهای کلانی در حدود ۷۷۰ ETH به دست آورده اند. این امر باعث ایجاد یک جنون خرید در میان سایر سرمایه گذارانی شد که امیدوار بودند بر این موج سوار شوند و با قیمت بالاتری بفروشند.

به گفته Lookonchain، در مجموع ۱۲ کیف پول جدید ۷۷۰ ETH به ارزش ۱.۷۷ میلیون دلار، تنها با ۱.۶ ETH یا ۳۶۹۴ دلار، در Dogwifhat مبتنی بر اتریوم، سود کردند. او می افزاید که این کیف پول ها دیروز ایجاد شدند و Dogwifhat را خریداری کردند که در Uniswap در بلوکی که توزیع کننده تجارت را آغاز کرد، راه اندازی شد.

سایر کاربران ۱۲ دقیقه بعد شروع به خرید Dogwifhat مبتنی بر ETH کردند. به گفته Lookonchain، این ۱۲ کیف پول ۱.۶ اتریوم (۳۶۹۴ دلار) برای خرید ۲۴ میلیون Dogwifhat خرج کردند و ۱۵.۳۴ میلیون Dogwifhat را به قیمت ۷۷۱.۸۶ ETH (1.78 میلیون دلار) فروختند. هنوز ۸.۶۵ میلیون WIF در این کیف پول ها به ارزش ۸۳۸۰۰۰ دلار باقی مانده است.

Dogwifhat (WIF) مستقر در سولانا از زمان آغاز به کار خود بسیار هیجان انگیز بوده است و در مدت زمان نسبتاً کوتاهی نزدیک به ۲۰۰۰۰٪ افزایش یافته است. در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۴، Dogwifhat (WIF) به بالاترین حد خود یعنی ۰.۴۶۲۵ دلار رسید.

بیشتر ارزش ممتیک توکن ناشی از ارتباط آن با تصویر سگ کلاهدار و همچنین اصطلاح عامیانه “کلاهدار” است که در محافل رمزنگاری گسترش یافته و توسعه یافته است.

Dogwifhat که در اصل در Solana مستقر بود، از اوج‌های اخیر سقوط کرده است زیرا سرمایه‌گذاران اولیه از سودهای کلان سود می‌بردند، از جمله آن‌هایی که میلیون‌ها دلار با یک سرمایه‌گذاری اولیه کوچک به دست آوردند. این کاهش تا زمان انتشار ادامه داشت و توکن WIF سولانا ۱۰.۲ درصد در ۲۴ ساعت گذشته سقوط کرد و به ۰.۲۲۳۴ دلار رسید. قیمت فعلی ۵۱.۶۴ درصد کمتر از بالاترین قیمت تاریخ است. علاوه بر این، قیمت فعلی ۱۴,۲۸۷.۰۴٪ بالاتر از پایین ترین قیمت تاریخ ۰.۰۰۱۵۵۵ دلار است که در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۳ تعیین شده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا