اخبار ارز دیجیتال

این بازار نزولی چقدر برای استخراج بیت کوین سخت بوده است؟ گفتگوی بازار را در کوین تلگراف تماشا کنید

ما در مورد وضعیت فعلی بازار کریپتو، به ویژه بازار نزولی فعلی و استخراج بیت کوین بحث می کنیم. این برنامه توسط رئیس بازارهای Cointelegraph، ری سالموند، میزبانی می شود و مهمان ویژه این هفته درو بوسک است.

در قسمت این هفته Market Talk، کوین تلگراف از درو ووسک، بنیانگذار VoskCoin، یک کانال یوتیوب ارز دیجیتال با بیش از 607000 مشترک استقبال می کند.

این هفته از دیدگاه منحصربه‌فرد یک ماینر بیت‌کوین (BTC) به بررسی تمام ارزهای دیجیتال می‌پردازیم. نظر ووسک را در مورد اینکه چه چیزی بر سود نهایی او به عنوان یک ماینر بیت کوین تأثیر می گذارد و چالش هایی که در حال حاضر با استخراج بیت کوین در خانه به جای یک ماینر صنعتی با آن مواجه است، بشنوید.

آیا ارزش سرمایه گذاری در مزرعه ماینینگ خورشیدی با قبض های سرسام آور برق را دارد؟ بازگشت سرمایه چیست؟ و در دراز مدت، استفاده از نیروی خورشید مقرون به صرفه تر خواهد بود؟ Vosk نه تنها بیت کوین، بلکه بسیاری از سکه های دیگر را استخراج می کند. خوب. از او در مورد استراتژی های استخراج برای زنده ماندن در این زمان دشوار بپرسید.

سپس به امور مالی متمرکز (CeFi) و مالی غیرمتمرکز (DeFi) بروید. بپرسید که آیا او تحت تأثیر ورشکستگی اخیر قرار گرفته است یا خیر، و نکات اصلی که او از تمام اتفاقاتی که تاکنون رخ داده است، چیست؟

با نزدیک شدن به سال 2023، در مورد تغییراتی که باید برای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ساده تر و مقرون به صرفه تر شود، بحث می کنیم. همچنین، به سال 2022 نگاه کنید – آیا این سخت ترین سال برای ماینرها بود؟ آیا تمام شده است یا بدترین سال در راه است؟

اگر به فکر وارد شدن به استخراج ارز دیجیتال یا راه‌اندازی ریگ ماینینگ خود هستید، مطمئن شوید که ما اطلاعات فوق‌العاده‌ای برای هر کسی که به دنبال ورود به این فضا است، داریم. لطفاً. چه کسی بهتر از کسی که به معنای واقعی کلمه همه چیز را برای استخراج بیت کوین شرط بندی کرده است و همه اوج و فرودهای بازار را تجربه کرده است، توضیح دهد؟

برای دریافت همه پاسخ ها و اطلاعات بیشتر تا انتها با ما همراه باشید. ما همچنین در طول نمایش آماده سوالات و نظرات خواهیم بود، پس آماده باشید.

Market Talks هر پنجشنبه ساعت 12:00 بعد از ظهر (5:00 عصر UTC) به صورت زنده پخش می شود. هر هفته با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت کریپتو و بلاک چین مصاحبه می‌شود.بنابراین برای همه ویدیوها و به روز رسانی های آینده به صفحه YouTube Cointelegraph مراجعه کنید[いいね]دکمه و[チャンネル登録]دکمه را فشار دهید.

نویسنده: Cointelegraph

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا