اخبار ارز دیجیتال

شاخص دلار آمریکا (DXY) چگونه بر ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد؟ به بازارهای کلان مراجعه کنید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده کوین تلگراف در مورد تاثیر شاخص دلار آمریکا (DXY) بر ارزهای دیجیتال بحث می کند.

هر جمعه ساعت ۱۲:۰۰ به وقت ET در کانال YouTube Cointelegraph Markets & Research پخش می شود، Macro Markets، به میزبانی مارسل پکمن، مفاهیم پیچیده را به زبانی ساده توضیح می دهد و رویدادهای مالی روزمره سنتی را توضیح می دهد. بر علل و اثرات تمرکز دارد. از فعالیت رمزنگاری روزانه

در اولین قسمت از برنامه، که امروز پخش می شود، پکمن تصویر دقیق تری از تاثیر شاخص دلار آمریکا (DXY) بر ارزهای دیجیتال و اینکه چگونه صندوق های قابل معامله در مبادلات اوراق قرضه محافظت شده از تورم (ETF) با دقت بیشتری تقاضا را دریافت خواهند کرد، ارائه خواهد کرد. برای اوراق قرضه در بازارهای سنتی یاد بگیرید چگونه پیش بینی کنید.

بینندگان متوجه خواهند شد که چگونه یک دلار قوی ایالات متحده لزوماً برای ایالات متحده مثبت نیست، یک همبستگی معکوس چیست و چرا تحلیلگران فکر می کنند DXY قوی تر ذاتاً برای ارزهای دیجیتال نزولی است.

تحلیلگران از بینندگان می‌خواهند که ETF (اوراق اوراق بهادار محافظت‌شده از تورم خزانه‌داری) را امتحان کنند، محصول بدهی دولت که از افزایش تورم سود می‌برد. بنابراین، این معیار سنجش بهتری برای تقاضا برای دارایی‌های پرخطر، از جمله ارزهای دیجیتال است.

مارسل توضیح می دهد که چرا ۱۵ میلیارد دلار Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) زیر ارزش ۶۳۰۰۰۰ بیت کوین (BTC) که توسط وسایل سرمایه گذاری در بازار سهام نگهداری می شود معامله می شود. برخی از تحلیلگران استدلال می کنند که تا زمانی که اندیکاتور مثبت نشود، بازار صعودی بیت کوین ناپایدار خواهد بود، اما پکمن این موضوع را رد می کند.

برای پایان دادن به اولین نمایشگاه کلان بازار، این تحلیلگر به زبان ساده بیان می‌کند که فدرال رزرو جنگ‌طلب ایالات متحده چیست و چگونه افزایش نرخ‌های بهره بر اقتصاد و در نهایت بازارهای کریپتو تأثیر می‌گذارد. این بخش به ویژه برای معامله گرانی ایجاد شده است که به دنبال یک رابطه ساده و مستقیم بین رویدادهای پیچیده اقتصاد کلان و تأثیر آنها بر بازار هستند.

برای دریافت محتوای انحصاری و ارزشمند از تحلیلگران و کارشناسان برجسته ارزهای دیجیتال، در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph مشترک شوید. هر جمعه ساعت ۱۲:۰۰ عصر به وقت شرقی به ما برای بازارهای کلان بپیوندید.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا