اخبار ارز دیجیتال

عرضه ارز چگونه بر ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده Cointelegraph توضیح می دهد که چگونه عرضه پول بر ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد.

Macro Markets که توسط Marcel Peckmann میزبانی می شود و هر جمعه ساعت ۱۲ بعد از ظهر در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph پخش می شود، مفاهیم پیچیده را به زبان ساده توضیح می دهد و علل و پیامدهای رویدادهای مالی سنتی و روزمره را بررسی می کند. فعالیت رمزنگاری

در قسمت امروز، پکمن، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، اصول اولیه پول، از جمله نحوه محاسبه عرضه، تأثیر سپرده‌های پس‌انداز و وجوه بازار پول، و چگونگی تورم مؤثر بانک‌های مرکزی بدون «چاپ پول» را بررسی می‌کند.

پچمن توضیح می دهد که چرا نرخ های بهره نزدیک به صفر و ذخایر مورد نیاز کمتر برای موسسات مالی مزایای قابل توجهی را برای دارایی های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. سپس این ویدئو تغییرات عرضه گسترده ارز ایالات متحده را با قیمت بیت کوین (BTC) مقایسه می کند. شما نمی توانید برخی از نمودارهای چشمگیر را از دست بدهید.

پس از خلاصه‌ای سریع، پچمن توضیح می‌دهد که چرا دولت‌ها قرار است به افزایش عرضه پول ادامه دهند و چرا نمی‌توانند پیش‌بینی کنند که چقدر طول می‌کشد تا بر بازارهای سهام و ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد.

بخش بعدی بازارهای کلان بر بازار مسکن متمرکز است. بازار مسکن یک طبقه دارایی خیره کننده ۲۶۰ تریلیون دلاری است که در طول تاریخ توانسته است با کاهش ارزش ارز همراه شود. پچما ابهامات مربوط به معوقات احتمالی، افزایش نرخ وام مسکن و ارتباط آنها با بحران مسکن در سال ۲۰۰۸ را آشکار می کند.

دو فرضیه برای توضیح اینکه چقدر واقعی است که بخشی از بازار تریلیون دلاری مسکن به سمت ارزهای دیجیتال جریان یابد و چرا سهام و طلا نمی توانند همه این ارزش را جذب کنند، ارائه شده است. این بخش را به پایان می رساند.

برای دریافت محتوای انحصاری و ارزشمند از تحلیلگران و کارشناسان برجسته ارزهای دیجیتال، در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph مشترک شوید. هر جمعه ساعت ۱۲:۰۰ عصر به وقت شرقی به ما برای بازارهای کلان بپیوندید.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا