اخبار ارز دیجیتال

نرخ بهره فدرال رزرو چگونه بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده کوین تلگراف، تأثیر نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا بر بازار ارزهای دیجیتال را توضیح می دهد.

هر جمعه ساعت ۱۲:۰۰ به وقت ET در کانال YouTube Cointelegraph Markets & Research پخش می شود، Macro Markets، به میزبانی مارسل پکمن، مفاهیم پیچیده را به زبانی ساده توضیح می دهد و رویدادهای مالی روزمره سنتی را توضیح می دهد. بر علل و اثرات تمرکز دارد. از فعالیت رمزنگاری روزانه

در قسمت امروز، پکمن، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، رابطه بین نرخ بهره فدرال رزرو ایالات متحده و بازار ارزهای دیجیتال را تحلیل می کند. به عنوان مثال، نرخ بهره بالا برای دارایی های پرریسک مضر است. با این حال، سرمایه گذاران معمولاً اقدام امروز را بر اساس وضعیت اقتصادی در شش ماه یا بیشتر قیمت گذاری می کنند.

بینندگان می‌آموزند که چرا اعتماد کردن به نمودارها و شاخص‌ها می‌تواند گمراه‌کننده باشد، زیرا هر کسی می‌تواند چارچوب‌های زمانی و مقیاس‌هایی را انتخاب کند که به نفع تعصبات و نظرات خود باشد. پچمن این را در زمان واقعی با تنظیم واقعی مقیاس ها و بازه های زمانی متناسب با مدرسه خود نشان می دهد.

این قسمت با توضیح ارتباط بین بیت کوین و بازار سهام ادامه می یابد. به خصوص اگر سرمایه گذاران از یک رکود اقتصادی در آینده ترس داشته باشند یا اگر هزینه سرمایه به نفع اوراق قرضه باشد. سپس به عمق شاخص های نوسان مانند شاخص نوسان بازار سهام (VIX) می پردازیم.

پچمن توضیح می دهد که چگونه متداول ترین معیارهای نوسان باید به گذشته نگاه کنند و ابزارهای پیچیده تری مانند شاخص VIX را تفسیر کنند.

برای پایان دادن به نمایش کلان بازار، پچمن از تخصص خود برای توضیح نمونه های واقعی از بازار طلا، سهام تسلا و اخبار به روشی صریح و غیر فنی استفاده می کند.

برای دریافت محتوای انحصاری و ارزشمند از تحلیلگران و کارشناسان برجسته ارزهای دیجیتال، در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph مشترک شوید. هر جمعه ساعت ۱۲:۰۰ به وقت شرقی به ماکرو مارکت بپیوندید.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا