اخبار ارز دیجیتال

چگونه پروژه های DeFi سود ایجاد می کنند؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

حتی اگر ندانید که محصول از کجا می آید، این شما هستید. در اپیزود این هفته از Market Talks، نحوه سودآوری پلتفرم‌های DeFi و پایداری بازدهی بالا را مورد بحث قرار می‌دهیم.

Cointelegraph قسمت هفته بحث بازار به Alvin Xu، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Maverick Protocol، پلتفرمی که رویکرد جدیدی برای ایجاد زیرساخت های مالی غیرمتمرکز (DeFi) دارد، خوش آمدید. Xu از سال 2018 در فضای ارزهای دیجیتال حضور داشته و پیش از تأسیس Maverick، محصولات و اکوسیستم‌ها را در سراسر MetaMask، Abra Wallet، BitTorrent و Tron Foundation پیشرو کرده است.

نمایش با بحث در مورد کنفرانس انجمن اتریوم در پاریس، جایی که Xu مهمان بود، آغاز می شود. او اطلاعاتی را در مورد آخرین اخبار و تحولات کنفرانس در اختیار شما قرار می دهد.

تغییر سرمایه یک مسئله در DeFi است، و وجوه به طور مداوم در پروتکل ها و بلاک چین های مختلف در گردش است. اگر کاربران فقط به دنبال بازده و دراپ هوا هستند، چگونه پروتکل می تواند محصولات واقعی پایدار تولید کند؟ Xu توضیح می دهد که چگونه پروتکل او برای حل این مشکل برنامه ریزی می کند.

در قسمت بعدی، بررسی خواهیم کرد که درآمد DeFi واقعاً از کجا می آید. Xu نظر خود را در مورد بازار مشتقات سهامداری مایع اتریوم، اینکه بازده واقعی چیست، و تفاوت آن با بازارهای گاوی قبلی را ارائه می دهد.

Xu در مورد پروتکل Maverick و تفاوت آن با پروتکل های دیگر در این زمینه به سه روش اصلی صحبت می کند. همچنین تفاوت بین DeFi و مالی متمرکز را توضیح می دهد.

در نهایت، دیدگاه کلان ژو از بازار ارزهای دیجیتال در سال 2023 و اینکه آیا او فکر می‌کند که یک بازار صعودی در حال حاضر وجود دارد را دریافتیم.

بحث بازار هر پنجشنبه پخش می‌شود و با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین مصاحبه می‌کند. بنابراین، از صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph دیدن کنید و دکمه‌های «لایک» و «اشتراک» را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده فشار دهید.

نویسنده: Adrian J. Permal

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا