اخبار ارز دیجیتال

بازار کریپتو بول: معامله گران برنامه های خود را برای “تورنادو” آینده به اشتراک می گذارند

میلیون‌ها سرمایه‌گذار جدید ارزهای دیجیتال به زودی می‌توانند اولین بازار صعودی خود را تجربه کنند و کسانی که آن را تجربه کرده‌اند، نحوه‌ی برنامه‌ریزی خود برای مقابله با آن را به اشتراک می‌گذارند.

حدود ۱۳۰ میلیون نفر از پایان سال ۲۰۲۱ با ارزهای دیجیتال آشنا شده اند و میلیون ها سرمایه گذار به زودی می توانند اولین بازار صعودی ارزهای دیجیتال را در نظر بگیرند، احتمالاً در اوایل سال ۲۰۲۴. برخی معتقدند که ممکن است این اتفاق بیفتد.

اما بن سیمپسون، بنیانگذار پلتفرم آموزشی Collective Shift، گفت که برخلاف بازار نزولی کنونی، بازار گاوی “بر خلاف هر چیزی است که قبلا دیده‌ایم.”

“این یک آشفتگی کامل و کامل است. این فقط یک گردباد است.”

در ماه آگوست، کوین تلگراف با مدیران صندوق های تامینی، روسای تحقیقات در شرکت های دارایی دیجیتال و دیگر معامله گران ارزهای دیجیتال ملاقات کرد تا در مورد چگونگی آماده شدن آنها برای بازار صعودی آینده و برخی از درس هایی که می توانند به تازه واردان منتقل کنند، صحبت کرد.

داخل و خارج

سیمپسون گفت یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات معامله‌گران ارزهای دیجیتال این است که کیسه‌های رمزنگاری خود را برای مدت طولانی نگه می‌دارند، بسیاری از این اشتباهات به این دلیل است که در هیجان پتانسیل کسب درآمد بیشتر گرفتار می‌شوند.

“من برای اولین سیکلم برنامه ای نداشتم. در سال ۲۰۱۷، تمام مسیر را بالا و پایین رفتم.”

در عوض، سیمپسون می‌گوید برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران مفید است که اهداف سرمایه‌گذاری روشن را بنویسند، بفهمند چه دارایی‌هایی در پرتفوی آنها وجود دارد، و قیمت‌های فروش را به‌طور دقیق برای هر کدام تعیین کنند. گفت این امکان وجود دارد.

سیمپسون گفت: «وقتی موسیقی در یک بازار افزایشی متوقف می‌شود، به سرعت متوقف می‌شود.

در همین راستا، جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات CoinShares، به کوین تلگراف گفت که میانگین هزینه دلاری (تکرار خرید دارایی های کم ارزش یا فروش دارایی ها) می تواند هم در بازارهای گاو و هم در بازارهای نزولی مورد استفاده قرار گیرد. Deaf گفت که می تواند به کاهش نوسانات کمک کند. در ارزهای رمزنگاری شده

باترفیل گفت: «معرفی میانگین‌گیری هزینه‌های دلاری می‌تواند میانگین هزینه خرید را کاهش دهد و تأثیر نوسانات روی یک سبد را کاهش دهد.

از سکه های میم دوری کنید

CK Zheng، یکی از بنیانگذاران و CIO مدیر صندوق سرمایه گذاری ZX Squared Capital، به سرمایه گذاران توصیه می کند که به ارزهای دیجیتال شناخته شده و معتبرتری مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) ماسو مراجعه کنند.

باترفیل استدلال کرد که بیت کوین رفتاری مشابه با سایر دارایی های جایگزین دارد و “مزایای تنوع قابل توجهی نسبت به دارایی هایی مانند طلا، کالاها و املاک و مستغلات” دارد.

در همین حال، دریک گراهام، بنیانگذار صندوق تامینی کریپتو PortalAM، گفت که تعادل سرمایه گذاری بین ارزهای دیجیتال سفته باز و بالغ را در نظر خواهد گرفت.

گراهام اضافه کرد که بخش‌های سرمایه‌گذاری مانند لایه ۲ و متاورس را تقسیم‌بندی می‌کند و توکن‌های مرتبط را انتخاب می‌کند و در عین حال از مواردی که “کمی یا بدون کاربرد” دارند: memecoins اجتناب می‌کند.

او افزود: «توکنومیک، سابقه تیم توسعه، تعداد سرمایه‌گذاران نهنگی که می‌روند و می‌روند، اندازه جامعه، حرکت بازار و نقدینگی را در نظر بگیرید.»

یک موضوع پیدا کنید

مدیر تحقیقات ماتریکسپورت و کریپتو تایتان ها نویسنده مارکوس تیلن به کوین تلگراف گفت که در حالی که بیت کوین در یک بازار رو به رشد “همیشه در حال رسیدن به اوج های جدید” است، افزودن مضامین جدید بازار صعودی جدیدی ایجاد کرده است که بازار قبلی را بالا برده است. او گفت که از ایده سرمایه گذاری در بازار حمایت می کند. ارزهای دیجیتال جدید به جای ارزهای بازار گاوی.

مربوط: سال ۲۰۲۴ می تواند برای ارزهای رمزپایه بسیار صعودی باشد – در اینجا دلیل آن است

در همان زمان، سیمپسون گفت که اکثر مردم “هیچ شانسی” برای حفظ سبد آلتکوین ندارند، بنابراین سرمایه گذاری با درجه بالایی از اعتقاد به آنها کمک می کند تا به اهداف خود ادامه دهند.

“روز پیش با مردی صحبت کردم که ۸۰ آلتکوین در کارنامه خود دارد. غیرممکن است.”

سیمپسون، چانگ و گراهام همگی با گرفتن وام برای سرمایه‌گذاری در بازار، سرمایه‌گذاری بیش از حد امکان از دست دادن و معامله با اهرم‌ها، در مواجهه با ارزهای دیجیتال اغراق‌آمیز کردند.

ژنگ گفت: “موقعیت های اهرمی می تواند منجر به از دست دادن کامل سرمایه شود، اگر به خوبی آماده نشود.” مهم این است که ذهنیت سرمایه گذاری داشته باشیم، نه سفته بازی.

سیمپسون اضافه کرد که مهم است که از ارزهای دیجیتال و نظارت بر بازار صرف نظر کنید. او به پیشکسوتان و تازه واردان توصیه کرد که از سلامت روان خود محافظت کنند.

“به طور منظم پیاده روی کنید. برای دویدن بروید. به باشگاه بروید. انسان باشید.”

مجله: چگونه افراد باهوش در سکه‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – برنامه ۳ امتیازی برای موفقیت

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا