اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین چگونه می تواند ۲۸۰۰۰ دلار را در میان بحران بانکی نگه دارد؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در قسمت این هفته گزارش بازار، کارشناس مقیم کوین تلگراف بحث می کند که آیا حمایت ۲۸۰۰۰ دلاری بیت کوین در بحبوحه بحران بانکی اخیر شانسی دارد یا خیر.

در قسمت گزارش بازار امروز، مارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده بحث می کند که آیا حمایت ۲۸۰۰۰ دلاری بیت کوین (BTC) شانسی دارد یا خیر. پچمن سپس فروپاشی First Republic Bank و خرید بعدی آن توسط جی پی مورگان را تحلیل می کند. این نمایش هر سه شنبه در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph پخش می شود.

اولین مقاله خبری توضیح می دهد که چرا حاشیه های بیت کوین و شاخص های آتی برای تعیین اینکه آیا نهنگ ها و سازندگان بازار پس از شکست بیت کوین از مقاومت 30000 دلاری نزولی شده اند یا خیر، ضروری است. من اینجا هستم. برای شروع، پچمن توضیح می دهد که چرا انحلال 340 میلیون دلار در معاملات آتی اهرمی مهم بود و چگونه بر بازار در طول تغییرات غیرمنتظره قیمت تأثیر می گذارد.

با استفاده از داده‌های صرافی OKX در بازارهای وام‌دهی و وام‌دهی، Pechamn نشان می‌دهد که چگونه از اهرم برای بالا بردن قیمت بیت کوین به نزدیکی 30,000 دلار در 27 آوریل و 28,000 دلار پس از آن استفاده شد. نشان می‌دهد که چگونه نقش مهمی در پاییز داشته است. سپس تحلیلگران به داده های بلند مدت و کوتاه برای معامله گران برتر ارائه شده توسط صرافی می روند. داده ها نشان می دهد که بین 25 آوریل و 1 مه، نهنگ های OKX و Binance به لانگ اهرمی اضافه کردند.

نتیجه؟ گاوهای نر هنوز نباید حوله پرتاب کنند، زیرا خرس ها اعتماد به نفس کافی برای اضافه کردن موقعیت کوتاه اهرمی نداشتند. پچمن تاکید کرده است که کاهش تا 26000 دلار امکان پذیر است، اما داده ها نشان می دهد که فروشندگان تمایلی به شرط بندی روی چنین حرکتی ندارند.

در ادامه برنامه، پچمن در مورد سقوط اولین بانک جمهوری (Fed) در آخر هفته صحبت می کند. پچمن گفت که این قطعا یک تسکین است، زیرا شرکت بیمه سپرده فدرال در حال جمع آوری وجوه اضطراری از خزانه داری ایالات متحده برای پوشش زیان است.

چرا بیت کوین به این رویداد واکنش منفی نشان داد؟از نظر پچمن دو احتمال وجود دارد. ب) سرمایه گذاران این حرکت را سیگنالی قوی از سوی دولت تفسیر کردند.

برداشت پکمن؟ دلار آمریکا در برابر سایر ارزهای اصلی تضعیف شده است و اگر بحران بانکی قربانیان دیگری را به همراه داشته باشد، به کاهش ارزش خود ادامه خواهد داد. در نهایت، سپرده گذار بی ضرر است، اما ارزش این دلارها در بانک هر ماه کاهش می یابد. به همین دلیل است که بیت کوین احتمالا در عرض 1-3 سال سودآور خواهد بود، نه در کوتاه مدت.

در پایان گزارش بازار، پچمن توضیح می‌دهد که شاخص نوسان VIX S&P 500 چیست و چگونه سطح 16 درصد اخیر (کمترین سطح 18 ماهه) می‌تواند یک چرخه کوتاه‌مدت را بالا یا پایین نشان دهد. توضیح می‌دهد که چرا وجود دارد. آخرین باری که این متریک به 15 درصد رسید، یک ماه قبل از بالاترین رکورد S&P 500 در دسامبر 2021 بود.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا