اخبار ارز دیجیتال

چگونه بلاک چین می تواند به تصور مجدد ملت جدید آفریقا کمک کند؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Eche Emole یکی از بنیانگذاران Afropolitan توضیح می دهد که چگونه آزمایش دولت-ملت به ویژه در آفریقا شکست خورد و چگونه می توان از بلاک چین برای تصور مجدد دولت-ملت های جدید استفاده کرد.

در قسمت ۱۲ کوین تلگراف هش کردن Eche Emole یکی از بنیانگذاران و پادکست Afropolitan توضیح می دهد که ایجاد یک کشور بر روی بلاک چین به چه معناست.

Afropolitan از یک شرکت رسانه ای و رویدادها به یک کشور آفریقایی مبتنی بر بلاک چین در قاره آفریقا و دیاسپورا تبدیل شده است. Emor یک آفریقایی دیاسپورایی با پیشینه علوم سیاسی، فلسفه و حقوق، معتقد است که آزمایش دولت-ملت در آفریقا شکست خورده است. به گفته وی، ساختار دولتی موجود مانع توسعه مردم قاره شده است.

من واقعاً معتقدم که آزمایش دولتی برای آفریقایی‌ها در سراسر جهان شکست خورده است.

یکی از بنیانگذاران Afropolitan گفت که الهام بخش او برای ایجاد یک کشور شبکه ای «چگونه یک کشور جدید را شروع کنیم» نوشته شده توسط مدیر ارشد سابق Coinbase Balaji Srinivasan است که اخیراً با ۲ میلیون دلار خبر را منتشر کرده است. توضیح می دهد که از مقاله ای با عنوان آمده است. شرط بندی روی بیت کوین به ۱ میلیون دلار در ۹۰ روز. یکی دیگر از ادبیاتی که بر ایجاد Afropolitan تأثیر گذاشت، اولین رساله فدرالیستی است که توسط الکساندر همیلتون منتشر شد.

به گفته Emole، برنامه ساخت Afropolitan ایجاد جوامع، ارائه حکومت به عنوان یک خدمت، تبدیل شدن به یک کشور با حداقل دوام، و کنار گذاشتن زمین ملت واقعی با محله چینی و سفارت است. در چهار مرحله انجام می شود.

Emore معتقد است یکی دیگر از دلایل نیاز به افریقایی‌ها، نبود فرصت‌های موجود در میان آفریقایی‌ها است. Emore توضیح می دهد که مشکل دو قسمتی است و با غیبت اکثر آفریقایی ها در اتاق هایی که تصمیمات مهم گرفته می شود شروع می شود. علاوه بر این، فقدان ارتباطات بین صنعتی مانع همکاری میان آفریقایی ها در راه حل مشکلات می شود.

مطالب مرتبط: سقوط بانک ایالات متحده – آیا ارزهای دیجیتال هدف قرار گرفته اند؟

Elisha (GhCryptoGuy) و Emole همچنین درباره موانع ایجاد یک کشور بر روی بلاک چین، آینده ارزهای دیجیتال در آفریقا و بازدید Vitalik Buterin از این قاره بحث می کنند.

گوش بده هش کردن به قسمت ۱۲ در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn گوش دهید. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا