🚨 اخبار ارز دیجیتال

در اینجا نحوه عبور سرمایه گذاران بیت کوین از تنش های پیرامون تعطیلی دولت ایالات متحده آمده است.

شایعات تعطیلی دولت ایالات متحده بر قیمت دارایی ها از جمله بیت کوین تأثیر می گذارد. در اینجا نحوه استفاده معامله گران گزینه های بیت کوین از مهلت ۴۵ روزه تامین مالی آورده شده است.

افزایش قیمت بیت کوین (BTC) به ۲۸۰۰۰ دلار در اول اکتبر تا حدی به دلیل عدم اطمینان در مورد محدودیت بدهی ایالات متحده بود. با این حال، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، چند ساعت قبل از پایان ضرب الاجل ۳۰ سپتامبر، لایحه هزینه ها را امضا کرد و از تعطیلی دولت جلوگیری کرد.

سرمایه گذاران اکنون این سوال را مطرح می کنند که آیا حرکت به نفع کریپتو ادامه خواهد داشت، با توجه به اینکه بدترین سناریوی سیاسی و اقتصادی دیگر روی میز نیست. با این حال، شایان ذکر است که این لایحه فقط بودجه اضافی را برای ۴۵ روز آینده فراهم می کند و به مجلس و سنا زمان بیشتری برای کار بر روی برنامه بودجه ۲۰۲۴ خود می دهد.

در نگاه اول، ممکن است برای سرمایه گذاران جذاب به نظر برسد که بیت کوین طولانی را با استفاده از قراردادهای آتی پیش ببرند. با این حال، در صورت کاهش ناگهانی قیمت ها، خطر انحلال قابل توجهی وجود دارد و نمی توان پیش بینی کرد که آیا مذاکرات آینده بودجه موفقیت آمیز خواهد بود و به نفع ارزهای رمزنگاری شده است یا خیر.

بر اساس تمدید فعلی، قانونگذاران تا ۱۷ نوامبر فرصت دارند تا راه حلی بیابند. مارگارت اسپلگز، رئیس و مدیر عامل مرکز سیاست دو حزبی، گفت:

ما نمی توانیم تجمیع مالی را به تعویق بیندازیم و مذاکرات را در آستانه تعطیلی دولت یا نکول بدهی ادامه دهیم.»

حتی اگر از بحران به طور محدود اجتناب شده باشد، شکی نیست که خطر کلی رکود همچنان باقی است. فدرال رزرو با تورم مداوم و افزایش قیمت انرژی دست و پنجه نرم می کند، عواملی که S&P 500 را به پایین ترین سطح ۱۱۰ روزه رسانده و بازدهی خزانه داری ۱۰ ساله را به بالاترین سطح خود از اکتبر ۲۰۰۷ رسانده است.

علاوه بر این، قیمت نفت به ۹۰ دلار افزایش یافت که تنها در سه ماه ۲۷.۵ درصد افزایش داشت. انتظار می رود این فشار صعودی بر تورم بیشتر فعالیت اقتصادی را محدود کند.

در ۲۷ سپتامبر، نیل کشکاری، رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس در مورد اینکه آیا نرخ بهره به اندازه کافی برای مقابله با این افزایش قیمت ها افزایش یافته است یا خیر، ابراز تردید کرد.

واکنش اولیه بیت کوین حرکت صعودی را تضمین نمی کند

در میان این آشفتگی، ارزش بیت کوین افزایش یافت و در ۲ اکتبر از سطح مقاومت ۲۸۰۰۰ دلاری عبور کرد. این عملکرد باعث شده است که سرمایه گذاران انتظار افزایش نوسانات در ارزهای دیجیتال را با نزدیک شدن به تصمیم گیری سقف بدهی آتی داشته باشند.

معامله گران حرفه ای با توجه به نامشخص بودن نتیجه بحث های سیاسی از ریسک جهت دار اجتناب می کنند و پروانه آهنین معکوس (کوتاه) را انتخاب می کنند، یک استراتژی معاملاتی با ریسک محدود و سود محدود.

برآورد سود و زیان.منبع: Deribit Position Builder

قیمت های ذکر شده در تاریخ ۲ اکتبر دقیق هستند و بیت کوین در ۲۸۳۲۶ دلار معامله می شود. تمام گزینه‌های فهرست‌شده در ۲۷ اکتبر منقضی می‌شوند، اما این استراتژی را می‌توان با بازه‌های زمانی مختلف نیز تطبیق داد. مهم است که به یاد داشته باشید که آپشن ها دارای تاریخ انقضا هستند، به این معنی که افزایش قیمت باید در یک دوره زمانی مشخص رخ دهد.

استراتژی پیشنهادی بازار خنثی، فروش ۵.۴ گزینه فروش به قیمت ۲۶۰۰۰ دلار و فروش همزمان ۵.۴ گزینه خرید با قیمت ۳۰۰۰۰ دلار است. برای تکمیل معامله، باید ۵.۸ گزینه تماس به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار و ۵ گزینه قرار اضافی به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کنید.

اختیار خرید به خریدار این حق را می دهد که دارایی را به دست آورد، اما فروشنده قرارداد مواجهه بالقوه منفی را فرض می کند. برای محافظت کامل در برابر نوسانات بازار، سرمایه گذاران باید ۰.۲۵۳ BTC (تقریباً ۷۱۷۰ دلار) سپرده گذاری کنند که نشان دهنده حداکثر ضرر احتمالی است.

اعتماد به نوسانات ضروری است زیرا ریسک و پاداش معکوس می شوند

برای اینکه این سرمایه گذار سود کند، قیمت بیت کوین باید در تاریخ ۲۷ اکتبر زیر ۲۶۶۳۰ دلار (۶ درصد کاهش) یا بالای ۲۹۲۸۰ دلار (۳.۴ درصد افزایش) باشد. در اصل، این تجارت یک منطقه سود بالقوه بزرگ را ارائه می دهد، اما اگر بیت کوین راکد بماند، زیان آن ۹۰ درصد بیشتر از سود بالقوه خواهد بود.

حداکثر پرداخت ۰.۱۳۳ BTC (تقریباً ۳۷۷۰ دلار) است. با این حال، اگر یک معامله گر باور داشته باشد که نوسانات قریب الوقوع است، حرکت ۶ درصدی ظرف ۲۴ روز قابل دستیابی به نظر می رسد.

توجه به این نکته مهم است که سرمایه گذاران این گزینه را دارند که قبل از انقضای اختیار، ترجیحاً پس از یک حرکت قابل توجه در قیمت بیت کوین، عملیات را لغو کنند. برای انجام این کار، شما باید دو گزینه ای را که در ابتدا فروخته اید، پس بگیرید و دو گزینه ای را که در ابتدا خریداری کرده اید، بفروشید.

این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Marcel Pechman
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا