🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین با ارزش های سوئیسی همسو می شود – رئیس پروژه لوگانو


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سوئیس با وجود زیرساخت های مالی سنتی به خوبی توسعه یافته به پذیرش بیت کوین ادامه می دهد.

سوئیس به لطف قوانین رازداری بانکی به خوبی تثبیت شده خود، مدت‌ها پناهگاهی برای ثروتمندان بوده است، اما شهروندان آن به سرعت به ایده‌آل‌های حاکمیت شخصی در پشت بیت کوین (BTC) عادت کرده‌اند.

گیو زنگنه، رئیس ابتکار Plan₿ در لوگانو، طی گفتگو با جو هال خبرنگار کوین تلگراف در مدرسه تابستانی بیت کوین پلان گفت که استفاده از بیت کوین در پرداخت های روزمره در شهر سوئیس تاکید کرد که استفاده از آن در حال افزایش است.

گیو زنگنه، رئیس طرح ₿ لوگانو، با جو هال Cointelegraph در مدرسه تابستانی Plan B در لوگانو صحبت می کند.

لوگانو به عنوان یک مرکز معرفی بیت کوین، تتر و استیبل کوین خودخوانده LVGA ظهور کرده است که می تواند برای پرداخت هزینه های خدمات، کالاها و خدمات مختلف در سراسر شهر استفاده شود.

زنگنه، رئیس Tether’s Plan ₿، معتقد است که سوئیس علیرغم اینکه به دلیل زیرساخت های مالی و بانکی مشهور است، یک بازار ارزهای دیجیتال در حال رشد سریع بوده است.

چیزی که من می بینم جامعه است که من را بسیار خوش بین می کند. از نقطه نظر فلسفی نیز، بسیاری از مردم به بیت کوین علاقه مند هستند.

زنگنه اضافه کرد که بین ارزش‌های فرهنگ سوئیس و جنبش بیت کوین همپوشانی وجود دارد، زیرا سوئیسی‌ها عموماً «در حاکمیت شخصی و حریم خصوصی اقتصادی قوی هستند».

با توجه به تعداد شرکت‌های فقط بیت‌کوین در سوئیس، احتمالاً یکی از بالاترین تراکم سرانه شرکت‌های فقط بیت‌کوین در جهان را دارد.

به گفته زنگنه، تعداد بیشتری از سیاستمداران، دیپلمات ها، نمایندگان مجلس و کمیسیون مالی سوئیس در حال تبدیل شدن به کاربران بیت کوین هستند و این امر بر دورنمای صعودی پذیرش بیت کوین در کشور تاکید می کند.

مطالب مرتبط: مک دونالد، پیتزا و قهوه در بیت کوین پرداخت می شوند: طرح B برای پرداخت ارزهای دیجیتال

تلاش هماهنگ برای اطلاع رسانی و آموزش عموم مردم سوئیس در مورد مزایای بیت کوین به افزایش استفاده از بیت کوین کمک کرده است.

ما مرتباً در روزنامه‌ها مقالاتی منتشر می‌کنیم که جنبه‌های مختلف بیت‌کوین و آزادی اقتصادی را مورد بررسی قرار می‌دهند. شاید آنها ندانند بیت‌کوین در آنجا چه نقشی بازی می‌کند.»

زنگنه گفت در حالی که اجرای بیت کوین Plan₿ یک «فرایند تدریجی» است، حضور بازرگانان در سراسر لوگانو برای باز کردن یک الگوی پرداخت جدید برای منطقه بسیار مهم است.

زنگنه روند پذیرش بیت کوین را به رواج کارت های بانکی در حدود ۵۰ سال پیش تشبیه کرد و گفت که تجربه عملی روش های جدید تراکنش باعث می شود کاربران بیشتری در آینده به اکوسیستم بیت کوین بپیوندند.

ما در طول زمان با مشاهده بازرگانان و با پرداخت بیشتر مردم با بیت کوین یاد خواهیم گرفت.

همانطور که قبلا توسط کوین تلگراف بررسی شده بود، دکتر دیرک کلی، مدیر عامل بیت کوین سوئیس، پتانسیل این کشور را به عنوان مرکزی برای پذیرش کریپتوهای سازمانی برجسته کرد.

زوگ یکی دیگر از مناطق سوئیس است که به جذب شرکت‌های ارزهای دیجیتال و بلاک چین با ابتکارات آینده‌نگر خود با حمایت دولت ادامه می‌دهد.

این مصاحبه بخشی از مستند آینده کوین تلگراف در مورد چگونگی حضور در مدرسه بیت کوین است. برای تماشا، در اینجا مشترک شوید (https://www.youtube.com/@cointelegraph).

مجله: آیا باید به کودکان خود “قرص نارنجی” بدهید؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کوین

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا