اخبار ارز دیجیتال

وضعیت فعلی ارزهای دیجیتال چقدر بد است؟ یک تحلیلگر زنجیره ای توضیح می دهد

با وجود از دست دادن گسترده اعتماد به ارز دیجیتال پس از فروپاشی FTX، داده های زنجیره ای بیت کوین به سرمایه گذاران امیدوار می کند.

با وجود رکود بازار و احساسات منفی که پس از سقوط FTX در صنعت گسترش یافت، داده های زنجیره ای هنوز نشان می دهد که چرا ما نسبت به بیت کوین صعودی هستیم.

همانطور که ویل کلمنته، تحلیلگر Onchain اشاره کرد، کافی است به موقعیت دارندگان بیت کوین درازمدت نگاه کنیم. بیت کوین علیرغم کمترین سودآوری تا کنون به بالاترین حد خود رسیده است.

دارندگان بلندمدت در بازارهای نزولی خرید زیادی می کنند[…] و آن دارندگان بلندمدت دارایی های خود را بین شرکت کنندگان جدید بازار در بازار صعودی توزیع می کنند.

به نظر کلمنته، یکی دیگر از روند مثبتی که پس از سقوط FTX باید مشاهده کرد این است که کاربران عادی ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای به صرافی ها پشت می کنند و سکه های خود را خود مدیریت می کنند.

بر اساس تجزیه و تحلیل کلمنته، این امر با افزایش خروج سرمایه از مبادلات به کیف پول‌های خودسرپرست و افزایش عرضه توسط نهادهایی که بین ۰.۱ تا ۱ بیت کوین دارند، نشان داده می‌شود.

او گفت: “این دو معیار در کنار هم این تصویر را از خروج سکه ها از صرافی ها و به کیف پول های نگهبانی خرده فروشان متوسط ​​به ما ارائه می دهد.

مصاحبه کامل را ببینید و فراموش نکنید که مشترک شوید تا در مورد علائم مثبت پس از فروپاشی FTX بیشتر بدانید!

نویسنده: Marco Castrovilli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا