🚨 اخبار ارز دیجیتال

ChatGPT و سایر هوش مصنوعی می توانند نقش مهمی در جذب کاربران بیشتر به ارزهای دیجیتال داشته باشند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با انجام کارهایی مانند کمک به کاربران در جستجوی کیف پول خود برای یافتن پاسخ سوالات خود، هوش مصنوعی می تواند به معرفی میلیون ها فرد جدید به بلاک چین کمک کند.

بر کسی پوشیده نیست که بازارهای نزولی دشوار هستند. اسکن سریع پروژه‌های برتر چرخه‌های بازار گذشته نشان می‌دهد که بسیاری از پروژه‌های امیدوارکننده فراموش شده‌اند. این چرخه ها اغلب دلسرد کننده هستند، اما بسیاری متوجه نیستند که هر رکودی در بازار فرصتی برای نوآوری برای آینده ای قوی تر برای Web3 ایجاد می کند. موفقیت Uniswap و OpenSea نشان می‌دهد که پتانسیل ایجاد یک بازار نزولی برای راه‌اندازی یک چرخه گاوی جدید چقدر واقعی است.

بنابراین، چه نوآوری‌هایی را در افق مشاهده خواهیم کرد که در محیط بازاری حرکت می‌کنیم که زوزه‌هایی از امید را برای یک مسیر صعودی نشان می‌دهد؟ در بالای فهرست، هوش مصنوعی قرار دارد. (AI) و می‌تواند با ارزش‌ترین و هیجان‌انگیزترین زمان Web3 را آغاز کند. تغییر دادن. این دوره جدیدی است که هدفی را که ما از روز گذشته به دنبال آن بودیم، رها می کند: جذب ۱ میلیارد کاربر. .

یک شبه، هوش مصنوعی احتمالاً به هیجان‌انگیزترین نوآوری فناوری از زمان فناوری بلاک چین تبدیل شده است. کاملاً طبیعی است که این دو صنعت نسل بعدی گرد هم آیند تا آینده بشریت را به قدرت برسانند. تکثیر برنامه های کاربردی هوش مصنوعی تکرار بعدی موفقیت Web2 (جنجالبرانگیز) در بهبود و تصور مجدد حضور دیجیتال از طریق تنظیم الگوریتمی و هدف گذاری است، و یک گام به عقب با دستیابی به پذیرش انبوه Web3. در بالای لیست، ساده کردن بسیاری از موارد استفاده از بلاک چین است. که کاربر معمولی می تواند به راحتی وارد آن شود و تقویت کند.

چرا برنامه‌هایی مانند Spotify، Amazon و Instagram در ارائه محتوایی که ما حتی نمی‌دانستیم به آن نیاز داریم آنقدر خوب هستند؟ بر کسی پوشیده نیست که آنها به حریم خصوصی افراد حمله می‌کنند تا الگوریتم‌هایشان را آموزش دهند و ما را بهتر از آنچه خود می‌شناسیم بشناسند، اما این محصولات می تواند از طریق UX ساده و موثر به جهان کمک کند. Onboarded و بله، تغییر کرده است.

مربوط: ماینرهای رمزارز در مرحله بعدی هوش مصنوعی پیشرو هستند

در حالی که بسیاری به درستی از خطرات عظیم هوش مصنوعی آگاه هستند، از مسائل بالقوه نظارتی گرفته تا سرعت پذیرش، این فناوری دارای یک فرآیند نصب (به طور ایده آل ۱۰۰٪ بی طرفانه) و برنامه کاربردی است. برنامه های غیرمتمرکز Web3 به داشتن UX بد، ترسناک و تا حدودی “سرد” برای کاربر معمولی بدنام است. بنابراین، فرصت ایجاد برنامه‌های هوشمندتر و جذاب‌تر که توسط یک UX بدون اصطکاک هدایت می‌شوند بسیار مهم است.

برنامه های هوش مصنوعی مانند ChatGPT-4 در حال حاضر در کلاس درس هستند. آیا این فناوری می‌تواند به کاربران کمک کند تا با برنامه‌های Web3 بیشتر تعامل داشته باشند، از نصب تا کاربران قدرتمند؟

به عنوان مثال، بیایید به توکن های غیر قابل تعویض (NFT) نگاه کنیم. هوش مصنوعی می تواند تاریخچه کیف پول کاربر را پاک کند تا الگوهای خرید را درک کند و دارایی های دیجیتالی را که کاربر می خواهد توصیه کند. این همان کاری است که آمازون با ورطه بی پایان محصولات خود انجام می دهد. هوش مصنوعی در پیش بینی و توصیه الگوها خوب است. به اختصار، شخصی سازیعلاوه بر این، هوش مصنوعی می‌تواند الگوهای زنجیره‌ای و فعالیت بازار را برای یافتن بهترین زمان برای خرید NFT بررسی کند.

تجزیه و تحلیل منحنی S پذیرش بیت کوین.منبع: Off the Chain Capital

وقتی صحبت از بهبودهای بسیار مورد نیاز در امنیت و پاسخگویی ارزهای دیجیتال می شود، هوش مصنوعی می تواند داده های زنجیره ای کیف پول را برای تعیین شهرت و تمایز بین تراکنش های ایمن و ناامن بررسی کند. همچنین می‌توانید از کاربران بخواهید قبل از تکمیل تراکنش، مراحل تأیید اضافی را تکمیل کنند. این به کاهش فیشینگ و هک گسترده کمک می کند. صرافی‌ها قبلاً این کار را انجام می‌دهند، اما هوش مصنوعی می‌تواند فرآیند را خودکار کند و اطمینان حاصل کند که حضانت کاربر محافظت می‌شود. ما با تعریف رتبه‌بندی پروتکل‌ها بر اساس بردارهای حمله احتمالی در معرض، به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهیم تا مشکلات بالقوه را قبل از وقوع پیدا کنند، یک قدم جلوتر می‌رویم.

برای بسیاری از کاربران عادی، عباراتی مانند «قرارداد هوشمند»، «عبارت اولیه» و «کیف پول» عباراتی ترسناک هستند. تصور کنید چت ربات های هوش مصنوعی برون سپاری شده است، مشابه خدمات کمک به مشتری که توسط بسیاری از وب سایت ها استفاده می شود. این به ما کمک می کند تا دانش Web3 و تاریخچه کاربر (از طریق کیف پول) را برای تکمیل اقدامات و درک آنها درک کنیم. این پتانسیل تشویق درگیر شدن کاربر جدید و مشارکت مجدد کاربران فعلی Web3 را دارد که منجر به پذیرش بیشتر از طریق آموزش بهبود یافته می شود. همچنین به راحتی می توان آن را در تمامی کیف پول ها پیاده سازی کرد.

مربوط: هنرمندان با هوش مصنوعی با یک انتخاب روبرو هستند: سازگاری یا منسوخ شدن

با حرکت به سمت برنامه‌های غیرمتمرکز، هوش مصنوعی می‌تواند با تجزیه و تحلیل داده‌های زنجیره‌ای کاربران و توصیه بهترین ویژگی‌ها و نحوه استفاده از آنها، تعامل و پذیرش کاربر را تا حد زیادی بهبود بخشد. هوش مصنوعی به کاربران کمک می کند تا به بهترین معامله گران ممکن تبدیل شوند – مشاوران سرمایه گذاری مجازی با خلاقانه ترین ابزارها.

برای توسعه دهندگان، هوش مصنوعی همچنین می تواند گردش کار را با پیش حسابرسی قراردادها ساده کند. این یکی از بزرگترین مشکلات توسعه دهندگان Web3 به دلیل برنامه ریزی، زمان و هزینه ای است که در حسابرسی قراردادهای هوشمند وجود دارد. استفاده از هوش مصنوعی به عنوان ابزار پیش حسابرسی (و دستیار نوشتن) برای قراردادهای هوشمند به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که کارآمدتر عمل کنند، در زمان و هزینه با ارزش صرفه جویی کنند و از بهینه سازی های تعبیه شده در محصول بهره مند شوند.

همه چیز بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد. چه برنامه‌نویسی باشید که به دنبال کاهش هزینه‌ها و زمان است، چه کاربری که به دنبال کاهش ساعت‌ها، روزها و سال‌های یادگیری لازم برای درک نکات و نکات Web3 است، هوش مصنوعی بزرگترین محرک نوآوری است. اصطکاک داخل مانع سهولت استفاده برای صنعت ما مانند تمام Web3، هوش مصنوعی می تواند یک لایه اضافی در یک جعبه ابزار قدرتمند باشد که روش ایجاد، چت، تراکنش و زندگی ما را متحول خواهد کرد. از آن برای ساختن آینده خود نهایت استفاده را ببرید.

راجت خشن موسس و سرپرست پروژه Push Protocol (سابق EPNS). او بیش از ۱۲ سال تجربه کارآفرینی در زمینه های فنی مختلف از جمله معماری سیستم، توسعه و طراحی در زمینه های مختلف فنی (موبایل، خدمات وب، SaaS، بلاک چین و غیره) دارد. او قبلا ۳ Magic Shots و Digital Poke را تاسیس کرده بود.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Harsh Rajat

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا