اخبار ارز دیجیتال

زن در جریان طلاق، بیت کوین شوهرش را کشف می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این زن در ابتدا مشکوک بود که شوهرش که سالانه 3 میلیون دلار درآمد دارد، تمام دارایی های خود را فاش نکرده است و آنها را در طول طلاق تقسیم می کند.

پرونده طلاق یک زوج نیویورکی زمانی تغییر کرد که یک حسابدار پزشکی قانونی به ردیابی 12 بیت کوین (BTC) که شوهر قصد داشت از همسرش پنهان کند، کمک کرد.

این زوج 10 سال بود که ازدواج کرده بودند، اما همسر مرد مشکوک بود که شوهرش تمام اموالی را که قصد داشتند پس از طلاق بین آنها تقسیم کنند، فاش نکرده است. این زن خانه دار با نام مستعار ساریتا به CNBC گفت که شوهرش سالانه 3 میلیون دلار درآمد دارد، اما این نشان دهنده ثروت اعلام شده او نیست.

زن یک حسابدار پزشکی قانونی منصوب کرد، اما در نهایت مشخص شد که شوهرش 12 بیت کوین به ارزش حدود 500000 دلار را که در یک کیف پول رمزنگاری نامشخص ذخیره شده بود، اعلام نکرده است. ساریتا که هیچ سرنخی از سرمایه گذاری در بیت کوین نداشت، گفت:

“ما در مورد آن صحبت نمی کردیم یا با هم سرمایه گذاری می کردیم، بنابراین حتی به ذهن من هم خطور نکرده بود. قطعا یک شوک بود.”

در نتیجه، شوهر این زن باید از برخی از دارایی های BTC خود جدا شود. با توجه به اینکه فناوری بلاک چین همه تراکنش‌ها را ذخیره می‌کند و اجازه نمی‌دهد ورودی‌ها توسط عوامل خارجی تغییر یا حذف شوند، ردیابی سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال آسان‌تر از سرمایه‌گذاری‌های ارزهای فیات است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری اساسی که بیت کوین را ممکن می کند، مقاله Cointelegraph در مورد بلاک چین را بررسی کنید.

مربوط: 4 بانک بزرگ استرالیا آزمایش بلوک های پرداخت رمزنگاری را آغاز کردند

در مقابل، یکی از جدیدترین نوآوری های رمزنگاری، Metaverse، به مکانی محبوب برای ازدواج زوج ها در سراسر جهان تبدیل شده است.

از سال 2021، زوج‌های بی‌شماری در مکان‌های مجازی مبتنی بر متاورس ازدواج کرده‌اند و به خانواده و دوستان این امکان را می‌دهند که شاهد لحظات شادی باشند.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا