اخبار ارز دیجیتال

جمهوری خواهان مجلس نمایندگان خواستار کنترل سختگیرانه تر صادرات تراشه های پیشرفته هستند

این نامه به دنبال اعلام گوشی هوشمند میت ۶۰ پرو شرکت فناوری های هواوی است که دارای تراشه پیشرفته ای است که توسط شرکت بین المللی تولید نیمه هادی چین (SMIC) ساخته شده است.

دو تن از جمهوری‌خواهان ارشد مجلس نمایندگان ایالات متحده در روز جمعه، ۶ اکتبر، از دولت بایدن خواستند تا کنترل‌های صادراتی را برای انتقال تراشه‌های محاسباتی پیشرفته و ابزارهای تولیدی مرتبط به چین تقویت کند.

نمایندگان مایکل مک کال و مایک گالاگر، رهبران کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان و کمیته منتخب در مورد چین، در نامه‌ای به جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی، گفتند که او استدلال می‌کند که پیشرفت‌های فناوری اخیر توسط تولیدکنندگان نیمه‌رسانا، نیاز به بازنگری در قانون ملی را برجسته می‌کند. پیمان امنیتی. مقررات جامعی که حدود یک سال پیش ارائه شد. آنها بر نیاز به پرداختن به آنچه که از نظر آنها نقص یا “خلاف” قوانین موجود است، تأکید می کنند.

تصویری از نامه ای که مدیریت قوی تر تراشه های هوش مصنوعی را درخواست می کند.منبع: کاخ سفید

این نامه به دنبال اعلام گوشی هوشمند میت ۶۰ پرو شرکت فناوری های هواوی است که دارای تراشه پیشرفته ای است که توسط شرکت بین المللی تولید نیمه هادی چین (SMIC) ساخته شده است. این اتفاق با وجود تحریم های آمریکا رخ داد.

مک کال و گالاگر در نامه نوشتند: “قوانین معرفی شده در ۷ اکتبر و قابلیت های توسعه یافته SMIC فاقد بینش در مورد استراتژی صنعتی چین، ناتوانی در درک اهداف نظامی چین و عدم درک فنی است.” ایرادات.” علاوه بر این، به نظر می‌رسد که عزم لازم برای اقدام مؤثر وجود ندارد. ”

مربوط: Snapchat توسط ناظر داده های بریتانیا در مورد خطرات چت ربات های هوش مصنوعی هشدار داد

قانونگذاران از دولت بایدن خواستند مقررات را مدرن کند و به سرعت به هواوی و SMIC پاسخ دهد. آنها همچنین دولت را تشویق کردند که دسترسی شرکت‌های چینی به تراشه‌های هوش مصنوعی قدرتمند را که از طریق خدمات رایانش ابری در دسترس است، پایان دهد.

علاوه بر این، دو رهبر بر اهمیت اجرای مقررات موجود دولت که محدودیت‌هایی را برای شرکت‌های چینی اعمال می‌کند، به ویژه آن‌هایی که مقامات آمریکایی را از راستی‌آزمایی انطباق با کنترل‌های صادراتی ایالات متحده بازمی‌دارند، تأکید کردند.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند

نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا