اخبار ارز دیجیتال

مجلس اعیان بریتانیا لایحه توقیف ارزهای رمزنگاری شده سرقت شده را تصویب کرد

در طول بررسی این لایحه، مجلس اعیان با برخی اصلاحات موافقت کرد تا هدف خود را برای هدف قرار دادن عواید ناشی از کلاهبرداری و سایر جرایم مالی روشن کند.

لایحه ای با هدف گسترش توانایی مقامات بریتانیا برای هدف قرار دادن استفاده غیرقانونی از ارزهای دیجیتال برای تصویب در مجلس اعیان به مرحله نهایی پیش رفته است.

لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی در سپتامبر ۲۰۲۲ با هدف مقابله با جرایم مالی که عمدتاً مربوط به ارزهای دیجیتال است، ارائه شد. این لایحه سال گذشته از مجلس عوام به مجلس اعیان ارائه شد و در حال حاضر در مراحل نهایی تصویب است.

لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی پیشرفت می کند. منبع: bills.parliament.uk

مجلس اعیان در طی بررسی خود با اصلاحیه‌های خاصی موافقت کرد تا قصد هدف قرار دادن عواید مالی ناشی از کلاهبرداری و سایر جرایم مالی را روشن کند. علاوه بر این، این لایحه با هدف ایجاد مقرراتی در مورد شفافیت شرکتی و ثبت مشاغل خارج از کشور است.

در مرحله نهایی، پارلمان بریتانیا تصمیم خواهد گرفت که آیا اصلاحات را بپذیرد یا تغییراتی را در این لایحه توصیه کند. پس از تصویب، این لایحه از طریق موافقت سلطنتی امضا می شود، که این روشی است که پادشاه رسماً یک مصوبه پارلمان را تأیید می کند.

مربوط: ضعف در رقابت هوش مصنوعی می تواند به مصرف کنندگان آسیب برساند – دیده بان بریتانیا

رگولاتور مالی بریتانیا، اداره رفتار مالی (FCA)، اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد با شرکت‌های رمزنگاری برای ایجاد یک چارچوب نظارتی بسیار مورد نیاز برای صنعت همکاری کند.

سارا پریچارد، مدیر کل FCA، در کنفرانس هفته سیتی در لندن گفت:

همانطور که ارزهای رمزنگاری شده از جایگاه به سمت جریان اصلی حرکت می کنند، بیایید با هم کار کنیم تا قوانین و مقرراتی را شکل دهیم که به نفع بازارها، مصرف کنندگان و کسب و کارها باشد.

پریچارد خاطرنشان کرد که مسئولیت FCA محدود به حصول اطمینان از اینکه شرکت‌های رمزنگاری فعال در بریتانیا از قوانین ضد پولشویی (AML) و مقابله با تامین مالی تروریسم (CTF) پیروی می‌کنند، است.

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟


نویسنده: Arijit Sarkar
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا