اخبار ارز دیجیتال

صرافی هات بیت عملیات را به حالت تعلیق در می آورد، کاربران را تشویق به برداشت وجه می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هات بیت گفت صرافی های متمرکز روز به روز دست و پا گیرتر می شوند و تاکید کرد که “بعید است که با روندهای بلندمدت روبرو شوند.”

در بیانیه ای، صرافی گفت که از زمانی که یکی از اعضای سابق تیم در آگوست 2022 مورد بررسی قرار گرفت، عملیات آن بدتر شده است. صرافی گفت که تحقیقات آن را مجبور به تعلیق چندین هفته ای کرد.

علاوه بر این، هات بیت همچنین به اتفاقات مختلف در صنعت ارزهای دیجیتال به عنوان عوامل کاهش آن اشاره می کند. این صرافی بحران بانکی را که باعث سقوط صرافی FTX و حادثه depeg سکه USD (USDC) شد، دلیل بدتر شدن جریان نقدی عنوان کرد. هات بیت گفت این حادثه باعث خروج مداوم وجوه از صرافی متمرکز آن شده است.

جدای از اینها، تیم هات بیت همچنین معتقد است که مبادلات متمرکز در حال تبدیل شدن به “به طور فزاینده ای دست و پا گیر” و “بعید است که با روندهای بلندمدت مطابقت داشته باشند.” این صرافی گفت تنها گزینه این است که یا غیرمتمرکزتر حرکت کنیم یا مقررات را بپذیریم.

این صرافی همچنین مدعی شد که حملات سایبری مکرر و بهره برداری از “نقص های پروژه توسط کاربران مخرب” دلایل فروپاشی آن بوده است.

مربوط: مایکل لوئیس نویسنده Big Short تقریباً آماده انتشار کتاب در SBF است

در زمان اعلام این خبر، چند تن از اعضای جامعه گزارش این بدان معنی است که شما نمی توانید وجوه خود را از صرافی برداشت کنید.

صرافی هات بیت اعلام کرده است که تمامی فعالیت های خود را از ۲۲ می به حالت تعلیق در می آورد. صرافی از همه کاربران خواست تا وجوه خود را تا ساعت 04:00 UTC در 21 ژوئن برداشت کنند.

برخی همچنین به اعضای انجمن در مورد پیوندهای فیشینگ هشدار می دهند: بازی این صرافی رسمی هات بیت گوگل خواهد بود.

در حالی که هات بیت تسلیم می شود، صرافی های دیگر همچنان فعال هستند و کمپین هایی را برای حل مشکلات در فضای ارزهای دیجیتال راه اندازی می کنند. صرافی رمزارز کوین‌بیس اخیراً از کمپینی به نام «سیستم خود را به‌روزرسانی کنید» رونمایی کرده است. از سوی دیگر، OKX می‌خواهد یک قدم جلوتر رفته و «سیستم را به طور کامل بازنویسی کند».

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد – آیا می توان آن را برطرف کرد؟نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا