اخبار ارز دیجیتال

اولین صرافی رمزنگاری خرده فروشی مجاز هنگ کنگ Hashkey Eyes Bull Market در سال 2024

HashKey اولین صرافی خرده‌فروشی ارز دیجیتال مجاز خواهد بود که در هنگ کنگ راه‌اندازی می‌شود، که انتظار می‌رود شاهد رشد قابل توجهی برای صنعت Web3 در SAR باشد.

پس از اینکه HashKey خدمات تجارت خرده فروشی را به طور کامل برای کاربران در منطقه اداری ویژه چین در 28 آگوست راه اندازی کرد، معامله گران خرده فروشی کریپتو در هنگ کنگ اکنون به صرافی های رمزنگاری مبتنی بر محلی دسترسی دارند.

این شرکت که قبلاً مجاز به ارائه خدمات به سرمایه گذاران حرفه ای و نهادی بود، مجوزهای نوع 1 و نوع 7 توسط کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) در 3 اوت اعطا شد. این راه را برای تبدیل شدن به اولین صرافی خرده فروشی مجاز در هنگ کنگ هموار می کند. کنگ.

ارقام از اکوسیستم مالی، بانکداری، حسابداری و Web3 هنگ کنگ شروع تجارت خرده فروشی در موزه مرکزی دریایی را نشان می دهد.

همانطور که قبلا توسط کوین تلگراف گزارش شده بود، صرافی در حال حاضر جفت های معاملاتی بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و دلار هنگ کنگ (BTC/USD و ETH/USD) را برای کاربران خرده فروشی ارائه می دهد.ما قصد داریم پس از راه اندازی توکن های بیشتری را فهرست کنیم. HashKey همچنین از سپرده‌ها و برداشت‌های دلار آمریکا و هنگ کنگ پشتیبانی می‌کند.

یکی از سخنگویان شرکت به کوین تلگراف گفت که Hashkey چشم انداز خوش بینانه ای در مورد توسعه Web3 در منطقه دارد که با حمایت دولت و SFC انجام می شود. هدف این صرافی ثبت نام 500000 تا 1 میلیون کاربر در داخل و خارج از کشور تا پایان سال 2023 است.

مرتبط: رهبران قانونگذار هنگ کنگ هنگ کنگ را به یک مرکز رمزنگاری بزرگ تبدیل می کنند

یکی از نمایندگان Hashkey اضافه کرد که صرافی انتظار دارد که یک بازار جدید ارز دیجیتال بین سال‌های 2024 تا 2025 ظهور کند. این شرکت پیش‌بینی می‌کند که با توجه به سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی که ابزارهایی برای خرید و تجارت ارزهای رمزنگاری شده دارند، تعداد کاربران رمزارز هنگ‌کنگ از 10 میلیون به 15 میلیون در دو سال آینده افزایش خواهد یافت.

بیانیه ای از لیویو ونگ، مدیر اجرایی گروه HashKey، اهمیت نظارت نظارتی مطلوب توسط دولت هنگ کنگ و SFC را به عنوان یک محرک کلیدی برای رشد اکوسیستم Web3 برجسته می کند.

افزایش انطباق مقررات در هنگ کنگ استعداد و سرمایه Web3 را از سراسر جهان جذب می کند و در نتیجه نوآوری های فنی و تجاری را سرعت می بخشد.

ون اضافه کرد که محیطی که در هنگ کنگ ساخته می‌شود می‌تواند جرقه‌ای برای “دایره توسعه با فضیلت با صنعت” ایجاد کند و شرایط نظارتی مطلوب می‌تواند این منطقه را به مقصدی برای شرکت‌های Web3 تبدیل کند.

صرافی HashKey بر روی موتور HEX کار می کند و خود را به عنوان یک سیستم معاملاتی با عملکرد بالا معرفی می کند که قادر به پردازش 5000 تراکنش در ثانیه است.

صرافی همچنین تعدادی از الزامات نظارتی را مطابق با دستورالعمل های هنگ کنگ اتخاذ کرده است، از جمله غربالگری دقیق کاربر، بازرسی های AML و نظارت بر تراکنش در سراسر عملیات خود.

HashKey همچنین مجوز ذخیره وجوه برای سرمایه‌گذاران نهادی و مشتریان خرده‌فروشی را دارد و این شرکت می‌گوید که سیاست‌هایش آن را مجبور می‌کند 98 درصد از ارزهای دیجیتال تحت مدیریت خود را در کیف پول‌های سرد ذخیره کند.

اتخاذ یک اکوسیستم ارزهای رمزنگاری مطلوب اما تنظیم شده در هنگ کنگ، توجه بازیگران جهانی مانند بایننس را نیز به خود جلب کرده است، که در بحث های عمومی و فرآیندهای سیاست گذاری نیز شرکت کرده است، همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph پوشش داده شده است.

OSL همچنین افزایش مجوزهای SFC را در 3 آگوست اعلام کرد و به کارگزاری‌ها، صرافی‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات نگهبانی اجازه می‌دهد به مشتریان خرده‌فروش در هنگ کنگ خدمات ارائه دهند. کوین تلگراف با این شرکت تماس گرفته است تا تأیید کند که آیا از زمان اعلام، کاربران خرده‌فروشی را وارد کرده است یا خیر.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا