اخبار ارز دیجیتال

کنسرسیوم دارایی مجازی هنگ کنگ با Huobi به عنوان اولین عضو راه اندازی می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از عملیاتی شدن، کنسرسیوم جدید ارزیابی هایی را برای پلتفرم های معاملاتی دارایی های دیجیتال و شاخص های بازار ارزهای دیجیتال ارائه خواهد کرد.

Huobi اولین عضو کنسرسیوم دارایی های مجازی هنگ کنگ (HKVAC)، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در سیشل است که در ۳۱ می اعلام شد. سازمان جدید وعده داده است که خدمات رتبه بندی و شاخص ها را پس از راه اندازی کامل ارائه دهد.

این سازمان جدید در یک لحظه مهم آغاز به کار خواهد کرد، زیرا تجارت خرده‌فروشی ارزهای رمزنگاری شده از اول ژوئن در هنگ کنگ تحت مقررات جدید آغاز می‌شود. Huobi قبلاً بورس هنگ کنگ Huobi را راه اندازی کرده و به بازار جدید پیوسته است. به گفته هوبی،

“[HKVAC] اساساً برای تقویت قابلیت‌های صنعت در مدیریت ریسک امنیتی و کمک به دولت مرکزی و مقامات محلی هنگ‌کنگ برای ایجاد یک مرکز پیشرو در جهان برای دارایی‌های مجازی و مالی دیجیتال ایجاد شد. “

خود Huobi با پیوستن به HKVAC “هدف خود را توسعه یک پایگاه داده سرمایه گذاری خطرپذیر است که نیازهای بازار را برآورده می کند.”

مرتبط: Huobi جهانی دستور توقف تجارت در مالزی را صادر کرد

وب سایت HKVAC در زمان نگارش این مقاله فقط حاوی داده های “نمونه ای” بود. با این حال، قرار است رتبه‌بندی AAA به D را برای مبادلات دارایی‌های دیجیتال بر اساس نظارت مستمر بر ۹ معیار قابلیت اطمینان ارائه دهد.

HKVAC همچنین دو شاخص تولید می کند. شاخص ارزش بازار ارزهای دیجیتال بزرگ بر اساس ۳۰ ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار بر اساس قیمت‌های متوسط ​​۷ روزه است که هر سه ماه یکبار با معیارهای دیگر متعادل می‌شود. شاخصی بر اساس ارزیابی ریسک ارزهای دیجیتال نیز در دسترس خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری محلی PANews، شرکای دیگر HKVAC عبارتند از FrancXav Asia Ratings، G-Rocket Global Accelerator، Hong Kong Data Infinity Technology، HKVAEX، Ipollo، KuCoin، LK Venture، Nano Labs، Purise و Wealthking Investment Limited.

رژیم نظارتی جدید هنگ کنگ به سیل درخواست ها برای مجوزهای تجاری منجر شده است. دو انجمن صنعتی دیگر (انجمن دارایی های مجازی دارای مجوز هنگ کنگ و بندر Web3) نیز این هفته راه اندازی شدند.

مجله: هنگ کنگ Crypto Frenzy DeFi Tokens 550% افزایش می یابد، NBA China NFT — Asia Express

نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا