اخبار ارز دیجیتال

هنگ کنگ پس از هجوم “محور کننده” Web3 از ژاپن مشاوره می خواهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هنگ کنگ از ژاپن برای تبدیل شدن به یک محیط دوستدار رمزنگاری پس از واکنش شدید به سرمایه گذاری خود در وب 3، راهنمایی می خواهد.

با توجه به تعهد هنگ کنگ به توسعه زیرساخت ارزهای دیجیتال، کینگ لئونگ، مسئول فین‌تک، از ژاپن بازدید کرد تا با سیاست‌گذاران و قانون‌گذاران در توکیو صحبت کند تا ایده‌هایی را برای دارایی‌های دیجیتال Web3 توسعه دهد.

کینگ در مصاحبه ای با جسی کوگلان، خبرنگار کوین تلگراف گفت که برای درک منطق پشت طراحی این مقررات توسط ژاپن، ارزش این سفر را دارد.

در ماه اکتبر، هنگ کنگ تلاش هایی را برای تثبیت خود به عنوان یک مرکز جهانی پیشرو برای ارزهای دیجیتال با ارائه سیاست هایی با هدف ارتقای چارچوب نظارتی صنعت ارز دیجیتال در داخل مرزهای خود آغاز کرد.

کینگ همچنین به صحبت با افراد داخلی صنعت برای دریافت تصویر بزرگ اشاره کرد. کینگ گفت که یافته‌های حاصل از بازدید او به سیاست‌گذاران و تنظیم‌کننده‌های هنگ‌کنگ گزارش می‌شود و در هنگام طراحی مقررات این شهر در مورد دارایی‌های دیجیتال لحاظ می‌شود.

کینگ توضیح داد که دارایی‌های دیجیتال، از جمله اوراق قرضه توکن شده و سایر دارایی‌ها مانند جریان‌های درآمد توکن شده از پروتکل اینترنت (IP)، احتمالاً برای ایجاد جریان‌های درآمدی کسب درآمد می‌شوند. این پاسخی به اهمیت استراتژیک Web3 و رمزنگاری در زمینه توسعه اقتصادی هنگ کنگ بود و با یکی از بحث های او در ژاپن سازگار بود.

مربوط: صندوق هنگ کنگ قصد دارد 100 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در حوزه کریپتو جمع آوری کند

به گفته کینگ، “InvestHK انتظار چنین سطح عظیم و عظیمی از شور و شوق را نداشت.” من توضیح دادم که این ترسناک بود، زیرا آمار بیش از یک حادثه را دریافت کردم. کینگ گفت که دولت با وجود این واقعیت که به طور طبیعی برآوردن کامل نیازهای بازار غیرممکن است، در سریع ترین زمان ممکن کار می کند.

در مورد آمادگی دولت برای این طرح‌های Web3، کینگ گفت که پروژه‌ها ممکن است تا اول ژوئن آماده نشوند و دولت اولویت‌بندی می‌کند که اول بیشترین تاثیر را داشته باشد. من گفتم باید انجام شود.

مجله: افزایش 550 درصدی توکن‌های کریپتو فرنزی دیفای هنگ کنگ، NBA China NFT — آسیا اکسپرس

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا