🚨 اخبار ارز دیجیتال

هنگ‌کنگ به‌عنوان «گزینه‌های رو به کاهش» جهانی وارد عمل می‌شود – رئیس فین‌تک


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نیل تان، رئیس انجمن فین‌تک هنگ کنگ، گفت که این یک “پیشرفت طبیعی” برای صنعت مالی به روی دارایی‌های دیجیتال است.

رئیس انجمن فین‌تک هنگ‌کنگ (FTAHK) می‌گوید هنگ‌کنگ دوستدار رمزنگاری همچنان تهاجمی در اجازه دسترسی شهروندان به تجارت رمزنگاری با وجود سایر حوزه‌های قضایی ادعا می‌کند که «گامی به عقب برمی‌داریم» مرتبط است.

نیل تان، رئیس FTAHK، در صحبت با Cointelegraph در اجلاس WOW هنگ کنگ در ماه مارس گفت که در حالی که به نظر می رسد سنگاپور و ایالات متحده مجوز تجارت خرده فروشی ارزهای دیجیتال را پس می گیرند، “هنگ کنگ در حال حرکت به جلو است.”

به گفته تان، در اول ژوئن، یک رژیم مجوز برای مبادلات ارزهای دیجیتال، از جمله خرده فروشی، اجرایی شد. دستورالعمل صدور مجوز در ماه مه منتشر خواهد شد.

“اگر دسترسی دارید [crypto] ما اطمینان داریم که شرکت کنندگان به صورت قانونی و قانونی به ما مراجعه خواهند کرد. چون چاره ای نیست «بساز و می آیند». در واقع گزینه های کمتری وجود دارد. ”

در فوریه، رگولاتور اوراق بهادار منطقه یک رژیم مجوز برای ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) پیشنهاد کرد تا به معامله‌گران خرده‌فروش اجازه دسترسی به پلتفرم‌های رمزنگاری دارای مجوز را بدهد.

وی خاطرنشان کرد که عدم دسترسی می تواند معامله گران را به پلتفرم های غیرقانونی خارج از کشور سوق دهد. در حال حاضر، این پلتفرم ها فقط می توانند به سرمایه گذاران حرفه ای معتبر خدمت کنند.

نیل تان در حال صحبت با کوین تلگراف در نشست WOW. منبع: WOW

در ماه ژانویه، جولیا لئون فونگی، مدیر عامل کمیسیون اوراق بهادار و آتی (SFC) گفت که معامله گران خرده فروشی به دارایی های دیجیتال «بسیار نقدشونده» محدود خواهند شد، اما توضیح بیشتری ارائه نکرد.

هنگ کنگ نه تنها چیزی را ارائه می دهد که بسیاری آن را چارچوب قانونی جذابی برای ارزهای دیجیتال می دانند، بلکه بر جذب استعدادها و ارائه دهندگان زیرساخت نیز تمرکز دارد. تان این را “باطن” می نامد.

مربوط: مدیر اجرایی می گوید، موضع چین در مورد ارزهای دیجیتال با حرکت در هنگ کنگ تغییر نخواهد کرد

وی افزود که هم دولت چین و هم دولت هنگ کنگ از فرصت های موجود در منطقه آگاه هستند و برای حمایت از استعدادهای ورودی اقدام می کنند.

تان در مورد چین گفت: «استعدادهای زیادی در آن سوی مرزها وجود دارد، و در حال حاضر تعداد زیادی بیکار وجود دارد.

تان گفت: برای اینکه هنگ کنگ به جاه طلبی هاب ارزهای دیجیتال خود پی ببرد، همچنین باید زیرساخت هایی برای پشتیبانی از ارزهای دیجیتال داشته باشد. زمانی که یک پلتفرم از راه می رسد، با آن زیرساخت همراه است.

او افزود که باز کردن صنعت مالی به روی دارایی‌های دیجیتال یک “پیشرفت طبیعی” است زیرا ارزهای رمزنگاری شده “کمی بیشتر برجسته می شوند”.

“مردم در واقع [crypto] در سبد خود. چه در مورد سرمایه‌گذاران خرد صحبت کنیم، چه افراد دارای ارزش خالص بالا یا سرمایه‌گذاران نهادی، همه به پرتفوی خود نگاه می‌کنند تا این نوع در معرض دید قرار بگیرند. ”

“اکنون ما به تجارت برگشتیم. ما آن را باز می کنیم.”

آسیا اکسپرس: جاستین سان SUI Agricultural Sin، PEPE’s Runaway، ۳AC’s Oyster Philosophy

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا