اخبار ارز دیجیتال

تنظیم کننده اوراق بهادار هنگ کنگ افسران رمزارز را به نظارت بر صنعت اضافه می کند

تنظیم کننده هنگ کنگ قصد دارد پرسنلی را برای “نظارت بهتر” بر فعالیت های ارائه دهندگان دارایی های رمزنگاری محلی اضافه کند.

رگولاتورهای هنگ کنگ در مورد نظارت بر فعالیت صنعت کریپتو بازی خود را تقویت می کنند.

طبق گزارش کمیسیون اوراق بهادار و معاملات آتی (SFC) که در ۶ فوریه ارائه شد، چهار کارمند اضافی را برای “نظارت بهتر” بر فعالیت های ارائه دهندگان دارایی مجازی محلی (VA) استخدام خواهد کرد. علاوه بر این، نظارت اضافی به «ارزیابی بهتر انطباق و ریسک» کمک می‌کند تا سرمایه‌گذاران خرد فرصت تجارت دارایی‌های مجازی را در پلتفرم‌های تنظیم‌شده فراهم کنند.

کمیسیون نوشت:

“این در پاسخ به افزایش اپراتورهایی است که به انجام فعالیت های VA مانند پلت فرم های معاملاتی و مدیریت وجوه VA ابراز علاقه کرده اند.”

این آغازی برای معرفی یک رژیم مجوز جدید است که امکان سرمایه گذاری بیشتر در ارزهای دیجیتال خرده فروشی را فراهم می کند.

به گفته رگولاتور، پلتفرم‌های معاملاتی دارای مجوز هنگ‌کنگ تنها مجاز به ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران حرفه‌ای یا کسانی بودند که دارای پورتفولیوی حداقل ۱ میلیون دلاری (۸ میلیون دلار هنگ کنگ) بودند.

مربوط: قانونگذاران هنگ کنگ می خواهند CBDC را به یک استیبل کوین با ویژگی های DeFi تبدیل کنند

در آذرماه، رژیم جدید صدور مجوز در قالب اصلاحیه ای در لایحه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم تصویب شد. با این حال، در ژوئن ۲۰۲۳ اجرایی خواهد شد و به تنظیم‌کننده‌ها و کسب‌وکارهای محلی زمان می‌دهد تا برای موج جدید مشارکت صنعت آماده شوند.

هنگ کنگ به طور فعال در برنامه هایی برای اصلاح صنعت ارزهای دیجیتال به منظور تبدیل شدن به قطبی برای نوآوری وب ۳ مشارکت داشته است. بخشی از این طرح شامل یک صندوق سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری برای تشویق به پذیرش انبوه در صحنه صنعتی محلی بود.

اخیراً، اداره پولی هنگ کنگ بیانیه ای صادر کرده است که آخرین مقررات اجازه استیبل کوین های الگوریتمی را نمی دهد. با این حال، تنظیم کننده گفته است که قصد دارد یک چارچوب نظارتی کامل برای استیبل کوین ها ایجاد کند.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا