اخبار ارز دیجیتال

مشاور SFC می گوید قوانین رمزنگاری هنگ کنگ “به دلایل خوب” میله های بالایی را تعیین می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

لوسی گازمالاریان، یکی از اعضای هیئت مشاوره تنظیم کننده اوراق بهادار هنگ کنگ، گفت که قوانین ارزهای دیجیتال هنگ کنگ می تواند چالش های کوتاه مدتی را برای استارتاپ های ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

استانداردهای ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) هنگ‌کنگ «به‌طور باورنکردنی بالا» تنظیم شده‌اند، زیرا کمیسیون اوراق بهادار و آتی (SFC) می‌خواهد صنعت کریپتو با استانداردهای انطباق با شرکت‌های مالی سنتی مطابقت داشته باشد.

لوسی گوزماریان، موسس شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Tokenbay Capital و عضو گروه مشاوره SFC Fintech، در صحبت با Cointelegraph در اجلاس WOW هنگ کنگ، گفت: “ما سطح را بالا گذاشتیم. او گفت: “دلایل خوبی وجود دارد.” “

“از آنجا که استانداردها فوق العاده بالا هستند، [the SFCs] از VASP ها بخواهید همان استانداردهایی را اعمال کنند که مؤسسات مالی فعلی، مانند بانک های بزرگ و مدیران دارایی های بزرگ، باید از آنها پیروی کنند. “

در 20 فوریه، SFC یک مقاله مشاوره صادر کرد تا بررسی کند که آیا VASP های دارای مجوز برای خدمت به سرمایه گذاران خرد مورد نیاز هستند و چه سطحی از اقدامات حمایتی از سرمایه گذار باید اعمال شود.

سیاست های ضد پول شویی (AML) و مشتری خود را بشناسید (KYC) نیز مورد بحث قرار گرفت.

گازماراریان گفت این استانداردهای بالا می تواند در کوتاه مدت صنعت ارزهای دیجیتال هنگ کنگ را با چالش هایی مواجه کند.

او توضیح داد: «مشکل این است که مشاغل ارزهای دیجیتال اغلب در مرحله راه اندازی هستند. بسیاری سرمایه دارند، اما نه مبالغ هنگفت، نه صدها میلیون».

او با اشاره به نیاز VASPهای محلی به بیمه، گزارش‌های ارزیابی مستقل و نگهداری رمزارزها در سردخانه، افزود: «تطبیق با چارچوب هزینه‌های قابل‌توجهی دارد».

“اگر شما یک شرکت ارزهای دیجیتال استارت آپ هستید، از شما انتقاد می کنند که چگونه شروع به کار کرده اید؟ آیا این صنعت را خفه می کند؟”

گازماراریان معتقد است که با وجود یک چارچوب نظارتی قوی، موسسات مالی با سرمایه خوب بیشتر از کمک به یک استارت‌آپ امیدوارکننده خوشحال خواهند شد.

گازماریان گفت: «من فکر می‌کنم سطح بالا تعیین شده است، زیرا شرکت‌هایی که مجوزها را دریافت می‌کنند سخت‌ترین استانداردها را خواهند داشت، و فکر می‌کنم این دلیل خوبی دارد.

SFC افراد، کسب‌وکارها و شرکت‌های ارزهای دیجیتال را تشویق کرد تا مقاله مشاوره 361 صفحه‌ای را بررسی کرده و بازخورد ارائه کنند.

گزماریان توضیح داد که تنظیم‌کنندگان اوراق بهادار از این نهادها می‌خواهند که نظرات خود را به اشتراک بگذارند و به چیزهایی اشاره کنند که ممکن است نادیده گرفته شوند، زیرا آنها “کاملاً” بر انجام درست همه چیز متمرکز هستند.

بازخورد در مورد مقاله مشاوره در 31 مارس بسته شد.

مربوط: مدیر عامل کایکو: سرکوب ایالات متحده، «مرکز ثقل» کریپتو را به هنگ کنگ سوق می دهد

طی چند ماه گذشته، هنگ کنگ زمینه های قابل توجهی را برای تثبیت خود به عنوان هاب رمزنگاری بعدی در جهان فراهم کرده است.

بر اساس بیانیه 20 مارس کریستین هوی، کمیسر خدمات مالی و وزارت دارایی، بیش از 80 شرکت دارایی دیجیتال در چند ماه گذشته برای ایجاد حضور در هنگ کنگ ابراز علاقه کرده اند.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات بیشتر در مورد مالیات رمزنگاری شدهنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا