🚨 اخبار ارز دیجیتال

رگولاتورهای هنگ کنگ برای بهبود بازار اوراق قرضه بر توکن سازی تمرکز می کنند: گزارش

مقامات مالی هنگ کنگ گزارشی در مورد پروژه همیشه سبز منتشر کرده اند که در آن بالا و پایین فعالیت های اخیر توکن سازی اوراق قرضه بررسی می شود.

مرجع پولی هنگ کنگ (HKMA) امروز گزارشی را منتشر کرد که جزئیات یافته های مطالعه پروژه همیشه سبز خود را در مورد تحلیل تاثیر بازار توکن سازی اوراق قرضه منتشر کرد.

در یک مرور کلی ۲۴ صفحه ای، تنظیم کننده هنگ کنگ موارد استفاده، مزایا و چالش هایی را که در طول تحقیقات با آن مواجه شده است، تشریح کرد. نکته اصلی این است که توکن سازی باعث بهبود بازار اوراق قرضه می شود.

مدیر عامل HKMA، Eddie Yue گفت: این تحقیق پتانسیل چارچوب قانونی فعلی هنگ کنگ را برای معرفی فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) در معاملات بازار سرمایه در دنیای واقعی برجسته می کند.

همچنین پتانسیل DLT برای افزایش کارایی، نقدینگی و شفافیت بازارهای با درآمد ثابت را نشان داد.

کارایی کلیدی توکن‌سازی درآمد ثابت که از طریق این تحقیق آشکار شد شامل توانایی بدون کاغذ و حذف نیاز به گواهی‌های جهانی فیزیکی، صرفه‌جویی در زمان و خطا، تعامل بین طرف‌های مختلف بر روی پلت فرم DLT و افزایش شفافیت است. همگام سازی داده ها در زمان واقعی

علاوه بر این، تسویه DvP اتمی انتقال اوراق را امکان‌پذیر می‌کند و پذیرش DLT را تسهیل می‌کند.

مربوط: HashKey برای راه اندازی تجارت خرده فروشی بیت کوین و اتر در هنگ کنگ از ۲۸ اوت

Yue همچنین به کاستی‌های آزمایش اشاره کرد و گفت که توکن‌سازی اوراق قرضه هنوز در “مراحل اولیه” است. او گفت قبل از پذیرش انبوه باید بر بسیاری از چالش ها غلبه کرد.

او گفت: «از آنجایی که موسسات مالی بیشتری راه‌حل‌های توکن‌سازی خود را ارائه می‌کنند، خواهیم دید که چگونه راه‌حل‌های مختلف، نه فقط سیستم‌های سنتی، می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و با یکدیگر تعامل داشته باشند تا از پراکندگی جلوگیری کنند.» توجه به این موضوع مهم است.

“رژیم قانونی و نظارتی موجود نیز ممکن است نیاز به تنظیم دقیق داشته باشد تا با فناوری سازگاری داشته باشد و آن را تسهیل کند.”

“رژیم قانونی و نظارتی موجود نیز ممکن است نیاز به تنظیم دقیق داشته باشد تا با فناوری سازگاری داشته باشد و آن را تسهیل کند.”

این گزارش در حالی منتشر می شود که هنگ کنگ به تدریج در حال حرکت به سمت تبدیل شدن خود به عنوان مرکزی برای ارزهای دیجیتال و فعالیت های مالی غیرمتمرکز است. طبق گزارش ها، صدها شرکت برای دریافت مجوزهای ارزهای دیجیتال هنگ کنگ در صف ایستاده اند.

در ۲۷ جولای، هنگ کنگ اعلام کرد که با عربستان سعودی در زمینه توکن ها و پرداخت ها همکاری خواهد کرد.

مجله: دلیل واقعی جنگ رمزنگاری چین، اشتباه شرم آور قاضی ۳AC: آسیا اکسپرس

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا