🚨 اخبار ارز دیجیتال

پاسخ سیاستمدار هنگ کنگی به اظهارات ویتالیک در مورد تمایل به ارزهای دیجیتال

جانی نگ از شورای قانونگذاری هنگ کنگ گفت که ویتالیک بوترین را “از صمیم قلب” به هنگ کنگ دعوت می کند تا وضعیت را در مورد تمایل خود به ارزهای دیجیتال بهتر درک کند.

جانی نگ، یکی از اعضای شورای قانونگذاری هنگ کنگ، گفت: من گرفتمش ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، در ۱۵ سپتامبر در واکنش به نظراتی که درباره «دوستانه» آینده هنگ کنگ نسبت به ارزهای دیجیتال ارائه کرده بود، پستی را منتشر کرد.

نگ گفت که “از صمیم قلب” بوترین را دعوت می کند تا برای درک بهتر منطقه از هنگ کنگ بازدید کند. وی افزود: “ما با سازمان ها و مشاغل مربوطه برای به اشتراک گذاشتن وضعیت هنگ کنگ کار خواهیم کرد.”

بوترین این نظرات را در اجلاس مهاجرت Web3 در سنگاپور در ۱۴ سپتامبر بیان کرد. روابط پیچیده هنگ کنگ با سرزمین اصلی این روزها حتی غیرقابل درک تر است. ”

او گفت: “اگر یک پروژه رمزنگاری بخواهد هنگ کنگ را به خانه خود تبدیل کند، می خواهد اطمینان داشته باشد که نه تنها اکنون دوستانه است، بلکه برای سال های آینده نیز دوستانه خواهد بود.” Ta. رویدادهای نظارتی و سیاسی و انواع دیگر رخ خواهد داد. ”

او ادامه داد که در حالی که هنگ کنگ در حال حاضر دوستانه است، او این سوال را مطرح می کند که “سطح دوستی چقدر پایدار است.”

مربوط: گزارش: تنظیم‌کنندگان هنگ‌کنگ به توکن‌سازی برای بهبود بازار اوراق قرضه چشم دوخته‌اند

همزمان با دعوت از او به هنگ کنگ، نگ به طور مستقیم به نگرانی های بوترین پاسخ داد و گفت: سیاست هنگ کنگ “یک شبه تغییر نخواهد کرد”.

“همه راهبردها و مقررات مربوطه از طریق اجماع اجتماعی عمده گذر کرده اند و روند کاملی را طی کرده اند. بنابراین، می توانم به آقای ویتالیک بگویم که سیاست هنگ کنگ بسیار پایدار است.”

نگ همچنین تاکید کرد که همه سیاست ها و قوانین در هنگ کنگ از یک دوره بحث و گفتگو می گذرد، از جمله “توسعه سیاست های دولتی، مشاوره عمومی و بحث در کمیته های متعدد شورای قانونگذاری و مجمع عمومی”.

این در حالی است که هنگ کنگ همچنان برای دومین سال متوالی با امتیاز ۸.۳۶، در مقایسه با ایالات متحده ۷.۲۵، به حفظ جایگاه برتر “آماده رمزنگاری” خود برای دومین سال متوالی ادامه می دهد.

در ۳۰ آگوست، HashKey و OSL اولین صرافی هایی بودند که مجوز ارائه خدمات ارزهای دیجیتال خرده فروشی در هنگ کنگ را داشتند. صرافی ارزهای دیجیتال OKX اخیراً وارد مراحل نهایی آماده سازی برای مجوز در هنگ کنگ شده است.

مجله: AI Leviathan Tencent از کلاهبرداری ۸۳ میلیون دلاری کشف کرد، اینفلوئنسر چینی ممنوع شد: آسیا اکسپرس


نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا