🚨 اخبار ارز دیجیتال

وزیر دارایی هنگ کنگ، “رشد موفقیت آمیز” را Web3 هدایت می کند

پل چان گفت: فناوری های بلاک چین و وب ۳ مسئول موج بزرگ بعدی رشد در بخش فناوری دیجیتال هنگ کنگ خواهند بود.

وزیر دارایی هنگ کنگ، پل چان موپو، حمایت خود از فناوری بلاک چین را در یک پست وبلاگ اخیر تکرار کرد و آن را موج بعدی “رشد دوران ساز” در صنعت فناوری دیجیتال نامید.

در بیانیه‌ای در ۲۷ آگوست، چان گفت بخش‌های نوظهور در Web3 مانند NFT، GameFi، بازی‌های Play-to-Earn و سرگرمی‌های فراگیر، نسل بعدی سرگرمی‌های دیجیتال را رهبری خواهند کرد.

فناوری بلاک چین اصلی Web3 دارای ویژگی های ضد واسطه گری، امنیت، شفافیت، تغییر ناپذیری و کم هزینه است و در بسیاری از زمینه ها مانند مالی، بازرگانی، تجارت، مدیریت زنجیره تامین و حتی زندگی روزمره قابل استفاده است. به.”

اظهارات چان پس از بازدید از یک رویداد سه روزه متمرکز بر بلاک چین به نام انجمن رهبران سرگرمی دیجیتال در Cyberport، هنگ کنگ بیان شد.

Cyberport یک مرکز فناوری و چندرسانه‌ای با کاربری ترکیبی ۲۵ هکتاری است که یارانه، بودجه و فضای اداری را به طیف گسترده‌ای از شرکت‌ها در بخش‌های فناوری، سرگرمی‌های دیجیتال و مالی ارائه می‌کند.

شایان ذکر است، چان در اوایل سال جاری گفت که Cyberport 50 میلیون دلار اضافی از بودجه امسال را برای تسریع توسعه اکوسیستم Web3 “پررونق” اختصاص داده است.

ژانگ اشاره کرد که Cyberport در حال حاضر بیش از ۱۸۰ شرکت فناوری مرتبط با Web3، از جمله استارت‌آپ‌ها و صرافی‌های تمام عیار را زیر چتر خود جمع‌آوری کرده است و تاکید کرد که ۲۰ درصد از شرکت‌ها از خارج از کشور می‌آیند.

مربوط: هنگ کنگ و عربستان سعودی در زمینه توکن ها و پرداخت ها همکاری می کنند

پس از نزدیک به پنج سال از موضع تندرو چین ضد رمزنگاری، هنگ کنگ قوانین جدیدی را برای رمزنگاری دوستانه وضع کرد تا خود را به عنوان یک مرکز جهانی برای دارایی های دیجیتال معرفی کند.

به عنوان بخشی از تعهد مستمر هنگ کنگ به سرمایه گذاری در مگاترند توسعه Web3، SAR گروه وظیفه Web3 را برای ارائه توصیه هایی در مورد توسعه پایدار و مسئولانه صنعت ایجاد کرد.

در ۳ آگوست، صرافی ارزهای دیجیتال محلی Hashkey اعلام کرد که با موفقیت تمام مجوزهای لازم برای شروع ارائه دارایی های رمزنگاری شده به سرمایه گذاران خرد را به دست آورده است. این اولین صرافی در هنگ کنگ خواهد بود که تجارت خود را فقط از خدمات به سرمایه گذاران نهادی گسترش می دهد.

چشم هوش مصنوعی: اپل هوش مصنوعی جیبی، تجارت موسیقی Deepfake، GPT-4 را هیپنوتیزم می کندنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا