اخبار ارز دیجیتال

هنگ کنگ کارگروهی را برای ترویج توسعه وب 3 ایجاد می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس بیانیه ای، این کارگروه در مورد توسعه «پایدار و مسئولانه» Web3 در هنگ کنگ مشاوره خواهد داد.

به عنوان بخشی از تعهد مستمر هنگ کنگ به پذیرش “مگاترند” توسعه وب 3، هنگ کنگ گروه متنوعی از مقامات صنعتی و دولتی را برای نظارت بر پیشرفت Web3 در منطقه ایجاد کرده است.

طبق بیانیه 30 ژوئن، دولت هنگ کنگ یک کارگروه متشکل از 15 کارشناس داخلی و 11 مقام دولتی کلیدی را برای نظارت بر توسعه Web3 با تمرکز بر ارائه راهنمایی در مورد جنبه های اخلاقی Web3 تعیین کرده است.

وزیر خزانه داری از ایجاد یک کارگروه در بودجه 2023-24 برای ارائه توصیه هایی در مورد توسعه پایدار و مسئولانه Web3 در هنگ کنگ خبر داده است.

پل چان، وزیر دارایی هنگ کنگ، گفت که این کارگروه تنها هدف هنگ کنگ برای تبدیل شدن به یک پیشتاز در فضای وب 3 را بیشتر تقویت می کند.

چان گفت: «هنگ کنگ تلاش می‌کند تا اکتشاف و توسعه نوآورانه را رهبری و ترویج کند، مدل‌های کاربردی جدید بیشتری ایجاد کند، و یک اکوسیستم پر رونق ایجاد کند.

ما معتقدیم با کمیته ویژه ای از رهبران و کارشناسان بخش های مربوطه، توصیه های ارزشمند آنها به هنگ کنگ کمک می کند تا به عنوان یک مرکز وب 3 توسعه یابد.”

تاکید شد که بازار به بیانیه سیاستی دولت در اکتبر 2022 در مورد توسعه دارایی مجازی هنگ کنگ “واکنش مثبت” نشان می دهد.

کوین تلگراف در 20 مارس گزارش داد که از زمان انتشار بیانیه، بیش از 80 شرکت مرتبط با رمزارزها علاقه خود را به “تثبیت حضور در هنگ کنگ” ابراز کرده اند.

مربوط: گزارش: HSBC خدمات ارزهای دیجیتال را در هنگ کنگ راه اندازی می کند

این در حالی صورت می گیرد که دولت هنگ کنگ تلاش می کند برای پذیرش ارزهای دیجیتال تلاش کند.

در 23 مه، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) اعلام کرد که به زودی یک پلتفرم دارای مجوز را برای سرمایه گذاران خرد اجازه می دهد.

گفته می‌شود که اپراتورهای پلت‌فرم‌های معاملات دارایی مجازی که مایل به پیروی از دستورالعمل‌های پیشنهادی SFC هستند، تشویق می‌شوند تا درخواست‌های مجوز را ارسال کنند.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین های میم احمقانه سرمایه گذاری می کنند: یک برنامه 3 نقطه ای برای موفقیتنویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا