اخبار ارز دیجیتال

رونق رمزنگاری هنگ کنگ، افزایش 550 توکن های DeFi، NFT های NBA چین — آسیا اکسپرس – مجله کوین تلگراف


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جمع بندی هفتگی اخبار ما از شرق آسیا، مهمترین تحولات این صنعت را خلاصه می کند. حرکت صعودی هنگ کنگ در 20 فوریه، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) مذاکراتی را در مورد الزامات قانونی پیشنهادی برای پلتفرم های معاملات دارایی دیجیتال آغاز کرد. SFC برای تمامی صرافی های ارزهای دیجیتال فعال در هنگ کنگ به مجوز نیاز دارد […]

جمع بندی هفتگی اخبار ما از شرق آسیا، مهمترین تحولات این صنعت را خلاصه می کند.

هنگ کنگ قوی می شود

در 20 فوریه، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) رایزنی در مورد پیش نویس الزامات نظارتی برای پلتفرم های معاملات دارایی دیجیتال را آغاز کرد.
SFC تمام صرافی های ارز دیجیتال فعال در هنگ کنگ را ملزم می کند که تا ژوئن 2023 توسط سرمایه گذاران هنگ کنگی مجوز یا خدمات ارائه کنند.

علاوه بر این، SFC تعیین خواهد کرد که آیا اپراتورهای پلتفرم دارای مجوز باید مجاز به ارائه خدمات به سرمایه گذاران خرد و اطمینان از کفایت و گنجاندن توکن ها هنگام برقراری روابط تجاری با مشتریان باشند یا خیر.

در حال حاضر، خرده فروشی ارزهای دیجیتال در هنگ کنگ ممنوع است. اعلام این که منطقه اداری ویژه چین وارد ارزهای رمزنگاری شده است بلافاصله واکنش مثبت کاربران و اپراتورها را برانگیخت. برایان آرمسترانگ، مدیر اجرایی صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase (مدیر عامل)من نوشته ام:

“آمریکا به دلیل فقدان مقررات شفاف ارزهای دیجیتال و محیط خصمانه از سوی قانونگذاران، در معرض خطر از دست دادن موقعیت خود به عنوان یک مرکز مالی درازمدت است. ما باید اقدام کنیم، ارزهای دیجیتال به روی همه در جهان باز است و دیگران در این راه پیشرو هستند: اتحادیه اروپا. ، بریتانیا و اکنون هنگ کنگ.”

برای منصفانه بودن، او به توییتی که پیشنهاد می‌کرد تجارت خرده‌فروشی از اول ژوئن مجاز خواهد بود، پاسخ داد و گفت: نه، اما این احساسات همچنان باقی است. توییت:

“تز کاری من این است که بازار صعودی بعدی در شرق آغاز خواهد شد. یادآوری این که ارزهای دیجیتال یک طبقه دارایی جهانی هستند و غرب، در واقع ایالات متحده، همیشه تنها دو گزینه داشته است. متوقف شد، آنچه ما می دانیم.”

مدت کوتاهی پس از آن، ارزهای دیجیتال Gate.io و Huobi Global را مبادله کردند کاربرد برای مجوزهای مبادلات رمزنگاری در هنگ کنگ. هر دو صرافی گفتند که از مقررات مربوطه پیروی می کنند تا بتوانند به مشتریان در هنگ کنگ خدمات رسانی کنند. کاربران و ذینفعان کریپتو تا 31 مارس فرصت دارند در مشاوره های SFC شرکت کنند.

مشتریان FTX ژاپن 49 میلیون دلار برداشت می کنند

در 21 فوریه، FTX Japan، شرکت تابعه ژاپنی صرافی مشکل دار FTX، پس از مسدود شدن دارایی ها به مدت سه ماه به عنوان بخشی از روند ورشکستگی بین المللی، برداشت مشتری را از سر گرفت.

وجوه مشتری که به طور جداگانه مطابق با قوانین و مقررات ژاپن مدیریت می شد، تا 20 فوریه به ارزش 5.6 میلیارد ین (41.58 میلیون دلار) در ارز دیجیتال و 1 میلیارد ین (7.43 میلیون دلار) به ارز فیات است. مشخص شد.

این شرکت همچنین گزارش داد که دارایی خالص آن در سپتامبر 2022 تقریباً 10 میلیارد ین (74.3 میلیون دلار) بود و تا 21 نوامبر 2022 به 17.8 میلیارد ین (132.2 میلیون دلار) افزایش یافت. افزایش یافته است.

بیش از 6.6 میلیارد ین (49 میلیون دلار) در ارزهای رمزپایه و ارزهای فیات، از زمان شروع مجدد برداشت، صرافی را ترک کرده است. برای برداشت، کاربران باید موجودی حساب خود را بررسی می‌کردند و دارایی‌های خود را به Liquid Japan، یکی دیگر از صرافی‌های ارز دیجیتال که قبلاً توسط FTX خریداری شده بود، منتقل می‌کردند.

بر اساس آمار FTX ژاپن، 3453 حساب فردی و 94 حساب شرکتی واجد شرایط برداشت موجودی خود بودند. 1947 برداشت فیات و 5697 برداشت کل از ارزهای دیجیتال صورت گرفت. در مجموع 7026 حساب از FTX Japan به Liquid Japan منتقل شد. آنها خوش شانس بودند زیرا اکثر مشتریان FTX، از جمله کاربران FTX ایالات متحده، به دلیل روند ورشکستگی هنوز قادر به برداشت دارایی های خود نیستند.

پیچیدگی فرآیند خروج بستگی به شرایط شما دارد.
پیچیدگی فرآیند خروج بستگی به شرایط شما دارد. (ژاپن مایع)

NBA چین می خواهد NFT های بیشتری تولید کند

در 21 فوریه، زیرمجموعه چینی اتحادیه ملی بسکتبال (NBA) شراکت با Ant Financial را که متعلق به علی بابا است، اعلام کرد. این دو شرکت در زمینه محتوای ویدئویی NBA، پخش برنامه، مشارکت مشترک، تولید مینی سریال و غیره همکاری کامل خواهند داشت.

علاوه بر این، NBA China و Ant Financial می‌خواهند توسعه مشترک توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) را دنبال کنند و یک «ارسال NFT چند رسانه‌ای برای طرفداران» راه‌اندازی کنند. از سال گذشته، NBA China یک سری NFT با موضوع بسکتبال سال نو چینی با استفاده از زنجیره مورچه دومی ایجاد کرده است.

NBA چین NFT
لبنیات منگنیو و NBA چین NFT (سوهو)

جهش بزرگ Tencent Cloud به وب 3

Tencent Cloud، برند تجاری ابری غول اینترنتی چینی Tencent، در 22 فوریه اعلام کرد که برای پشتیبانی از توسعه اکوسیستم وب 3.0 و ارتقای دیجیتالی شدن، پشتیبانی فنی را به توسعه دهندگان ارائه خواهد کرد.

ابتدا Tencent Cloud محصول جدیدی به نام Metaverse-in-a-Box را معرفی کرد. این ادعا می کند که به عنوان یک راه حل یک مرحله ای عمل می کند که زیرساخت ها، محصولات، کیت های توسعه نرم افزار و راه حل های کم کد را یکپارچه می کند. عمدتا در بازی ها و سرگرمی های رسانه ای استفاده می شود.

Poshu Yeung معاون Tencent Cloud در سنگاپور اعلامیه ای ارائه کرد.
Tencent Cloud معاون Poshu Yeung در حین راه اندازی در سنگاپور. (Tencent)

علاوه بر این، این شرکت برای پیشبرد این اهداف، یادداشت های همکاری با Ankr، Avalanche، Scroll و Sui امضا کرد. برای Ankr، این به معنای استقرار مشترک مجموعه‌ای از خدمات API بلاک چین برای گره‌های فراخوانی روش از راه دور در Tencent Cloud است. در مورد Avalanche، ما با Tencent Cloud کار خواهیم کرد تا راه اندازی گره کارآمد و سریع را برای توسعه دهندگان فراهم کنیم. در نهایت، Tencent Cloud به توسعه دهندگان کمک می کند تا پروژه های عملی را در اسکرول بسازند و ابزارهای توسعه بازی ابری را در Sui ایجاد کنند. تامی لی، معاون Tencent Cloud گفت:

Tencent Cloud Metaverse-in-a-Box نیازهای مشتریان و توسعه دهندگان را در سناریوهای مختلف برآورده می کند، تجربه های تعاملی در زمان واقعی بهتر، ارتباطات در مقیاس بزرگ، خدمات دسترسی ایمن تر، و مجازی سازی را به دست می آورد و به شما کمک می کند تا به سرعت مجازی سازی کنید برنامه های کاربردی صحنه متاورس ویدیویی

همچنین بخوانید
ویژگی

DeSci: آیا رمزنگاری می تواند تحقیقات علمی را بهبود بخشد؟

ویژگی

فراموش نشدنی: چگونه بلاک چین اساساً تجربه انسان را تغییر خواهد داد

پس از تظاهر به هوآوی، توکن دیفای 550 درصد افزایش یافت

ویدیو 30 ثانیه ای ارسال شده شرکت مخابراتی چینی هوآوی در 21 فوریه پروتکل DeFi خود را توسط آلخاندرو گوتیرز، یکی از بنیانگذاران، معرفی کرد. در این ویدئو، گوتیرز گفت که این پروژه پلی بین مالی سنتی و DeFi ایجاد می کند، توکن سازی دارایی های دنیای واقعی را بررسی می کند و با استارتاپ ها، شرکت های بزرگ و غیره مشارکت ایجاد می کند. من گفتم بله.

از دید سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال، اظهارات گوتیرز چیزی جز معمولی نبود. مدت کوتاهی پس از انتشار ویدیو، توکن Defactor (FACTR) در مدت 3 روز بیش از 550 درصد سود را ثبت کرد و در زمان انتشار 0.14 دلار معامله شد. Defactor اکنون بخشی از برنامه مقیاس بین المللی هواوی در ایرلند است.نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا