اخبار ارز دیجیتال

گزارش: شرکت‌های رمزنگاری هنگ‌کنگ مورد توجه بانک‌های چینی قرار می‌گیرند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با وجود ممنوعیت ارزهای دیجیتال در سرزمین اصلی چین، چندین بانک چینی به دنبال ارائه خدمات به شرکت های ارزهای دیجیتال هنگ کنگ هستند.

طبق گزارش ها، یک شرکت رمزنگاری مستقر در هنگ کنگ که پیش از رژیم مجوز جدید صرافی در ماه ژوئن تأسیس شد، یک متحد غیرمنتظره در منطقه پیدا کرده است: بانک دولتی چین.

بر اساس گزارش ۲۷ مارس بلومبرگ، بانک های چینی از جمله بانک توسعه شانگهای پودونگ، بانک ارتباطات و بانک چین شروع به ارائه خدمات بانکی به شرکت های ارزهای دیجیتال هنگ کنگ کرده و با شرکت های ارزهای دیجیتال تماس گرفته اند. به کسانی که “چیزها را می دانند”.

به گفته یک منبع، یک فروشنده بانک چینی حتی از دفتر مرکزی یک شرکت ارزهای دیجیتال برای ارائه خدمات بانکی بازدید کرد. همه اینها علیرغم ممنوعیت مداوم کریپتو در چین است.

کوین تلگراف برای نظر بیشتر با بانک توسعه پودونگ شانگهای، بانک ارتباطات و بانک چین تماس گرفت، اما قبل از انتشار پاسخی دریافت نکرد.

جولیا پانگ، رئیس روابط بانکی در پلتفرم معاملاتی کریپتو OSL مستقر در هنگ کنگ، به کوین تلگراف گفت که شرکت او یک بانک چینی است که در صنعت کریپتو تنظیم شده دخیل است.

او گفت: «این توسعه هم برای صنعت و هم برای اکوسیستم گسترده‌تر دلگرم‌کننده است، زیرا نشان‌دهنده درک کامل بخش کریپتو توسط مؤسسات مالی سنتی است».

سخنگوی این شرکت گفت که در حال حاضر نمی تواند در مورد اینکه آیا بانک دولتی چین با این شرکت تماس گرفته است یا خیر، اظهار نظر کند.

مربوط: علیرغم بحران صنعت، هنگ کنگ می خواهد یک مرکز رمزنگاری باشد

در اکتبر سال گذشته، دولت هنگ کنگ پیشنهادی را برای ارائه لایحه خود برای تنظیم ارز مجازی ارائه کرد و کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) پیشنهادی را برای یک سیستم مبادله ارز مجازی در ۲۰ فوریه اعلام کرد، قرار بود این پیشنهاد اجرا شود. وارد عمل شود. در ماه ژوئن

گزارش ۲۰ فوریه همچنین نشان داد که نمایندگان دفتر ارتباط چین اغلب در گردهمایی های ارزهای دیجیتال در هنگ کنگ شرکت می کنند.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات بیشتر در مورد مالیات رمزنگاری شدهنویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا