🚨 اخبار ارز دیجیتال

دادگاه هنگ کنگ ارزهای رمزپایه را به عنوان دارایی حکم می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این تصمیم هنگ کنگ را با سایر حوزه های قضایی که ارزهای دیجیتال را به عنوان دارایی های دیجیتال می شناسند، همسو می کند.

یک دادگاه مستقر در هنگ کنگ در مورد صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده گیت کوین رای داد و ارزهای دیجیتال را به عنوان دارایی قابل اعتماد به رسمیت شناخت.

در گزارشی که توسط شرکت حقوقی هوگان لاولز منتشر شد، قاضی لیندا چان گفت که ارزهای دیجیتال دارای ویژگی‌های دارایی هستند. دادگاه مناسب تشخیص داد که استدلال اعمال شده توسط سایر حوزه های قضایی مبنی بر اینکه ارز مجازی دارایی است و می تواند یک موضوع اعتماد باشد را دنبال کند. چان گفت:

همانطور که در سایر حوزه های قضایی کامن لا، تعریف ما از “مالکیت” در نظر گرفته شده است که شامل و گسترده باشد.”

به گفته هوگان لاولز، حکم جدید می تواند به متصدیان ورشکستگی هنگ کنگ شفافیت بیشتری در مورد دارایی های دیجیتال بدهد. اطمینان از اینکه ارزهای دیجیتال دارایی مشابه سایر دارایی ها مانند سهام هستند، هنگ کنگ را با سایر حوزه های قضایی همسو می کند.

مربوط: IRS به مالیات دهندگان یادآوری می کند که درآمد رمزنگاری شده را قبل از تشکیل پرونده در سال ۲۰۲۲ گزارش کنند

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) ارزهای دیجیتال را به عنوان دارایی برای اهداف مالیاتی فدرال می شناسد. این بدان معنی است که اصولی که در مورد معاملات املاک و مستغلات اعمال می شود، در معاملات با استفاده از رمزارز نیز اعمال می شود. در همین حال، دادگاه ارزهای دیجیتال را به عنوان دارایی چین به رسمیت شناخت. در سال ۲۰۱۹، دادگاه اینترنتی Hangzhou تصمیم گرفت که بیت کوین را از نظر قانونی به عنوان یک دارایی دیجیتال به رسمیت بشناسد.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا