🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزینه های پرداخت رمزنگاری برای خودروهای هوندا فقط از طریق پلتفرم های شخص ثالث کار می کنند

حساب X FCF Pay در بحبوحه گزارش های نادرست در مورد “مشارکت” با هوندا به حالت تعلیق درآمد که هرگز اتفاق نیفتاد.

اگرچه سازنده بزرگ خودرو هوندا به طور مستقیم پرداخت های ارز دیجیتال را نمی پذیرد، اما می توانید خودروهای هوندا را از طریق اشخاص ثالث با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) خریداری کنید.

در اوایل اکتبر، چندین نشریه به اشتباه گزارش دادند که هوندا شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان پرداخت کرده است. سخنگوی این شرکت به کوین تلگراف گفت، با این حال، هوندا اجازه خرید خودروهای خود را در ازای ارز مجازی نمی دهد.

هوندای آمریکایی ارزهای دیجیتال را به عنوان پرداخت نمی پذیرد. گزارش های اخیر در مورد این تغییر سیاست نادرست است.

هوندا به سؤالات اضافی در مورد موضع خود در مورد ارزهای دیجیتال یا اینکه آیا برنامه هایی برای یکپارچه سازی پرداخت های رمزنگاری در آینده دارد، پاسخ نداد.

اگرچه پرداخت مستقیم ارز دیجیتال برای خودروهای هوندا در دسترس نیست، اما همچنان می‌توانید خودروهای هوندا را با استفاده از یک پلتفرم پرداخت ارز دیجیتال مانند FCF Pay خریداری کنید.

جوزف پارکین، مدیر عامل FCF Pay، گفت که هوندا تنها برند خودرویی نیست که می‌توان با استفاده از ارزهای دیجیتال روی این پلتفرم خرید کرد. پارکین در اوایل اکتبر به کوین تلگراف گفت: «این لیست شامل مرسدس بنز، بی‌ام‌و، فورد، نیسان، میتسوبیشی و بسیاری دیگر از خودروسازان است.

به گفته COO، پرداخت‌های FCF Pay توسط تجمیع‌کنندگان پرداخت از طریق همان ریل‌های پرداختی که برای پرداخت با پول نقد در شعب بانک‌ها استفاده می‌شود، تسویه می‌شود. پارکین گفت: برای این جریان پرداخت، ارز مجازی در واقع به عنوان پول نقد دیجیتال یا پول نقد اینترنتی عمل می کند. وی افزود که در حال حاضر فقط برای مشاغلی در دسترس است که در سیستم تجمیع پرداخت صورتحساب اجرای FCF Pay مشارکت دارند.

این سرویس در حال حاضر فقط در ایالات متحده در دسترس است. این مدیر اجرایی گفت FCF Pay با این وجود با شرکای دیگری برای اجرای پرداخت‌های کریپتو به فیات در مکزیک، چندین کشور در آمریکای لاتین، چندین کشور در آفریقا و آسیا کار می‌کند. سیستم پرداخت قبض در سپتامبر ۲۰۲۳ فعال می شود و از سکه هایی مانند بیت کوین، اتر (ETH)، XRP (XRP)، تتر (USDT) و USDC (USDC) برای کسب درآمد ۳ و ۲ دلار استفاده می کند. اکنون می توانید محصولات را با هزینه.

پارکین گفت: “هدف ما این است که پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را مستقیماً به مشاغل و شرکت‌ها در همه اندازه‌ها و بخش‌ها بیاوریم و امیدواریم که دولت‌های سراسر جهان به زودی مزایای سهولت پذیرش پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را برای کسب‌وکارها ببینند. امیدوارم که چنین شود.” .

COO همچنین تأکید کرد که FCF Pay با شرکت هایی مانند هوندا برای فعال کردن پرداخت های رمزنگاری شده برای خودروهای هوندا همکاری نکرده است. پارکین گفت: «در حالی که سیستم ما به مشتریان اجازه می دهد با ارزهای رمزنگاری شده پرداخت کنند، تقریباً ۲۱۰۰۰ کسب و کار که از این سیستم استفاده می کنند، ارزهای فیات را از طریق شرکای تجمیع کننده پرداخت ما دریافت می کنند.» تا.

این خبر در حالی منتشر می شود که FCF Pay در تلاش است تا صفحه X (توئیتر سابق) خود را پس از تعلیق حساب خود در ۵ اکتبر بازگرداند. پارکین این تعلیق را به اتهاماتی مبنی بر انتشار اخبار جعلی مرتبط دانست.

مربوط: Shopify پرداخت های USDC را با Solana: Report می پذیرد

مدیر اجرایی گفت: “ما متهم شدیم که ادعا می کنیم با شرکت ها در سیستم پرداخت قبوض خود شریک هستیم، در حالی که در واقع ما هر کاری که در توان داشتیم برای از بین بردن این گزارش های نادرست سایر منابع خبری انجام می دادیم.” او افزود که حساب X FCF Pay در روزهای قبل از تعلیق با “تعاملات شبیه ربات” زیادی روبرو شد. FCF Pay پیشنهاد کرد که این اقدام ممکن است تلاشی از سوی رقبا یا جامعه حامی برای فسخ حساب بوده باشد.

حساب FCF Pay’s X (توئیتر سابق) به حالت تعلیق درآمده است. سس: ایکس

COO گفت: “خبر خوب این است که ما در واقع در حال آماده سازی برای انتشار برنامه تلفن همراه خود در پایان سال در فرآیند تغییر نام تجاری هستیم. ممکن است سرعت بیشتری داشته باشد.”

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارش میدانی


نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا